Sepetim (0) Toplam: 0,00
%38
Atatürk ve Ermeni Soykırım Yalanı

Atatürk ve Ermeni Soykırım Yalanı

Liste Fiyatı : 20,00
İndirimli Fiyat : 12,40
Kazancınız : 7,60
9786059828062
539818
Atatürk ve Ermeni Soykırım Yalanı
Atatürk ve Ermeni Soykırım Yalanı
12.40

Asya ve Avrupa kıtaları arasında köprü konumunda olan Türkiye, Karadeniz'i Akdeniz'e bağlayan boğazları, Ortaasya, Kafkasya ve Ortadoğu'daki doğal enerji kaynaklarının kesiştiği noktadaki?jeopolitik konumuyla bütün dünyanın dikkatini çekmektedir.??


Geçmişte Osmanlı Devleti, bugün de Türkiye, bu jeopolitik ve?jeostratejik konumundan dolayı çeşitli entrikaların çevrildiği bir alan olmuştur. Osmanlı Devleti'ni parçalayarak tarih sahnesinden silmek isteyen sömürgeci devletler, bu entrikalarında yüzlerce yıldır Türklerle dostça yaşayan bir kısım Ermenileri kullanmışlardır.??


Tarihte olduğu gibi günümüzde de hala Ermeni toplumu üzerinden siyasi ve ekonomik çıkar sağlamaya çalışan ülkeler bulunmaktadır. Bazı ülkelerde Türkleri ve Türkiye'yi sözde soykırımla suçlayan anıtlar dikilmekte, bazı ülkelerde de soykırım iddiasını tanımaya yönelik kararlar parlamento gündemlerine getirilmekte, hatta kimi ülke parlamentolarında kabul edilmektedir. Gerçekte tarihçilere bırakılması gereken bu konular, siyasetçilerin elinde çıkar aracı haline dönüştürülmektedir.??


Bu kitapta, tarihten günümüze "Ermeni Soykırım Yalanı" anlatılmaktadır.

Kapat