Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%38
Çöpçatan Çöpçatan

Çöpçatan

Liste Fiyatı : 27,00TL
İndirimli Fiyat : 16,74TL
Kazancınız : 10,26TL
Taksitli fiyat : 6 x 2,99TL
9786058183414
567624
Çöpçatan
Çöpçatan
Pay Yayınları
16.74

Natalie Knight ile tanışın. Yirmi altı yaşında, sakar, obur ve bir baltaya sap olamamış.


Üniversiteden mezun olmasına rağmen asla ve asla öğretmenlik yapmak istemeyen Natalie'nin, "Başlamanız İçin Hiçbir Şey Gerektirmeyen Meslekler" makalesini karıştırırken gözüne çöpçatanlık çarpar. Bu işe başlamak için bir diplomaya, sertifikaya hatta paraya bile ihtiyaç yoktur! Ancak güzelce düzenlediği odasına (bir ofisi bile yok!) ve bastırdığı ilanlara rağmen Natalie'nin iyi bir çöpçatan olabilmek için gerçekten ihtiyacı olan tek bir şey vardır: Müşteri listesi.


Cameron Black. Otuz yaşında, yıllardır süre gelen bir şirketin CEO'su, bir milyoner ve kadınlar peşinde pervane... Ancak Cameron'un sahip olmak isteyip de olamadığı tek bir şey var: Bir eş. Peki kadınların uğruna kavga ettikleri, ünlü modellerin, güzel oyuncuların kapısında sıra olduğu adam, neden evlenmek için bir çöpçatana ihtiyaç duyar?


Kendisi için seçtiği çöpçatan başarıdan bir hayli uzak olsa da, randevularını tek tek batırsa da ve geleceği pek umut vaat etmese de Cam, Natalie'yle çalışmaya karar verir. Ancak kader ağlarını, ikisinin başına, feci şekilde örecektir!

Kapat