Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%33
Duygular Nerede Yaşar?

Duygular Nerede Yaşar?

Liste Fiyatı : 35,00TL
İndirimli Fiyat : 23,45TL
Kazancınız : 11,55TL
9786050694291
701963
Duygular Nerede Yaşar?
Duygular Nerede Yaşar?
Macaron Yayınları
23.45

Duyguların ne olduğunu biliyorsundur: Sevinç, üzüntü, öfke, merak ve diğerleri. Ama onların nerede yaşadıklarını ve onlar ile nasıl arkadaşlık kurabileceğini biliyor musun?

Duygular gezegeninde yaşayan Bebek Elon duyguları görebiliyor, ruh halini yönetmeyi biliyor ve seninle bu bilgilerini paylaşmak için sabırsızlanıyor.

Şimdi hemen tükenmez kalemini ve renkli kalemlerini yanına al. Şaşırtıcı ve dünyaların en güzeli olan İçindeki Dünyaya yolculuğun seni bekliyor!

…..

Çoğu ebeveyn çocuklarının ciddi problemleri olmadığı için aslında çok geniş duygu aralığında yaşadıklarını düşünmez. Fakat her çocuk doğduğu andan itibaren sevinçten umutsuzluğa kadar anne ve babası ile aynı duyguları yaşar.

DUYGULAR NEREDE YAŞAR çocuklara kendini anlayabilme fırsatı sunarken duyguları birbirinden ayırt etmeyi ve onları doğru yaşamayı, zor durumlarda dengeyi bulmayı eğlenceli bir şekilde öğretiyor. Ebeveynlere de duygulardan doğru bahsetme konusunda yol gösterici bir rehber olarak çocuklarıyla dolu dolu ve derin ilişkiler konusunda sağlam bir temel atmaya yardımcı oluyor.

Kapat