Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
Hep Sociedad Yüzünden Hep Sociedad Yüzünden

Hep Sociedad Yüzünden

Liste Fiyatı : 36,00
İndirimli Fiyat : 25,92
Kazancınız : 10,08
9786057489425
702490
Hep Sociedad Yüzünden
Hep Sociedad Yüzünden
25.92

"Real Sociedad o sezon şampiyonluğu, biz de o günleri kaybettik. Balkonlar içeri alındı, televizyonlar büyüdü, babalar öldü, Real Sociedad dağıldı. Geriye ise hatırlayamadığım kısımlarını hatırlamak istediğim gibi anlattığım hikâyeler kaldı ve o günlere dair güzel olan ne varsa bir kısmı Real Sociedad sayesinde yaşandı."

Futbol sadece futbol değil, çok daha fazlası ve çok daha azı. Azlığında şov dünyası gizli, bu dünyanın bir parçası olmak isteyenler futbolcu rolü yaparak yirmi yıl boyunca yedek kulübesinde oturmayı başarabilir. Fazlası insanlık dramlarıyla dolu, mesela açlıktan kurtulmak isteyen Afrikalı bir adam yine futbolcu rolü yaparak ünlü teknik direktörleri kandırabilir, kendini bir anda Premier Lig maçının orta yerinde oyuna girerken bulabilir. Dünyanın sihrini futbol yoluyla ortaya çıkaran hikâyeleri kaleme alan Mert Erez sadece spor tutkunlarına değil, edebi metinlerden hoşlanan okurlara da sesleniyor.

Hep Sociedad Yüzünden, futbolun sadece 90 dakikadan değil, uç uca eklenen yaşamlardan da ibaret olduğunu anlatıyor bize.

Kapat