Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%13
İç Mekanlarda Kullanılan Tekstil Ürünlerinin Yapım

İç Mekanlarda Kullanılan Tekstil Ürünlerinin Yapım

Liste Fiyatı : 40,00TL
İndirimli Fiyat : 34,80TL
Kazancınız : 5,20TL
Taksitli fiyat : 6 x 6,21TL
9786057604187
715142
İç Mekanlarda Kullanılan Tekstil Ürünlerinin Yapım
İç Mekanlarda Kullanılan Tekstil Ürünlerinin Yapım
Akademi Titiz Yayınları
34.80

İç mekanlarda kullanılan tekstil ürünleri yaşadığımız mekânları giydirmek için kullanılan tekstilden yapılaneşyalardır. Temiz ve sağlıklı bir çevre oluşturmaya yardımcı olur. İç mekan tekstil ürünlerinde kaliteyi yaratan ve ürüntasarımında güzel bir görünüşün yanı sıra, gereken tüketici beklentilerinin, ürünün kullanılacağı yere göre; dayanıklıve bakımı kolay kumaştan yapılmış olması, renk, desen, model ve boyutlarının giydirileceği eşyaların ölçüleri ileuyumlu olması, kir tutmaması ve çabuk temizlenebilmesi , bakteri ve mikroorganizma üretmemesi, hijyenik olması,nem ve terin etkisi ile renginin bozulmaması, buruşmaması standartlara uygun olması gerekmektedir.

Bu ürünlerinin insan sağlığına uygun ve çevreye karşı duyarlı olması kullanışlılıkta en belirgin özellikler olacaktır.Bu çalışma hiçbir toplumsal öğe ya da sürecin değişimden bağımsız olarak düşünülemeyeceğini, her toplumsal öğeve sürecin değişime katkıda bulunduğu gibi, değişim olgusundan etkilendiğini, toplumsal ve ekonomik alandakigelişmelerin ve değişimlerin iç mekanlarda kullanılan tekstil ürünlerinin de farklılaşmasına ve gelişmesine nedenolduğunu bildirmiştir.

Bu noktadan hareketle, insanların birlikte yaşamlarının büyük bir bölümünü geçirdiği iç mekanlar, kullanıcılarınihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte tasarlanıp, düzenlenmesi ve bu düzen içinde tekstil elemanlarının önemigörülmektedir.

Kapat