Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
Marka Çocuk Yetiştirmek

Marka Çocuk Yetiştirmek

Liste Fiyatı : 35,00
İndirimli Fiyat : 25,20
Kazancınız : 9,80
9786058005044
565056
Marka Çocuk Yetiştirmek
Marka Çocuk Yetiştirmek
Kanon Kitap
25.20

Her ailenin soyadı kendi markasıdır ve her aile, kendi değerleri çerçevesinde, bu değerleri temsil eden markalar yetiştirir. Bu değerler, bir yandan toplumsal yapının işlevsel olarak devamlılığını sağlarken, diğer yandan markanın taşıyıcısı olan çocuğun yaşamı üzerinde derin izler bırakır.


Bireylerin karakter gelişiminin en önemli safhası 2-10 yaş arasındaki çocukluk dönemidir ve bu dönem hem çocuğun bireysel gelişimi için hem de gelecekte çocuktan beklenen toplumsal özellikler bakımından olgun bir birey yetiştirmek için en dikkatli olunması gereken yaş aralığıdır.


Erdem Karagöz de işte bu yaş aralığına odaklanıyor ve çocuklarla iletişim kurmanın püf noktalarından, önderlik ve rehberlik etmenin inceliklerine, bir yandan çocukla arkadaşlık ederken diğer yandan çocuk için otorite olmanın ayrımlarına dair somut fikir ve örneklerle radikal çözümler öneriyor.


Bu kitap affetmekten kural koymaya, özgüven geliştirme çalışmalarından odaklanma sorunlarınave ödül-ceza sisteminin ötesine geçen otorite çalışmalarına kadar geniş bir alanda hazırlanmış bir ebeveyn rehberidir.

Kapat