Sepetim (0) Toplam: 0,00
%21
Müridin El Kitabı

Müridin El Kitabı

Liste Fiyatı : 18,00
İndirimli Fiyat : 14,22
Kazancınız : 3,78
9789754542653
539485
Müridin El Kitabı
Müridin El Kitabı
14.22

Mevlana Sultanü'l-evliya Kutbü'l-efrad Şeyh Mehmet Pehlivanlı Hazretleri şeyhine intisap ettiği ilk günden itibaren kamil bir mürşit olarak vazifeye başlamıştır. Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleri'yle tanışmalarının üçüncü gününde icazetini almış ve hocasının ?Evladım! Kayseri'ye git, dergahını aç, hizmetine orada devam et. Bizim sana söyleyecek sözümüz yoktur, seni Allah seçmiş, sen tamamsın inşallah." emri üzerine Kayseri'de hizmete başlamıştır.


Kayseri'de Erciyes Dağı'nın eteklerinde kurduğu sade ve mütevazı dergâhında sohbetleri ile nice ölü kalpleri diriltmiş, binlerce insan tasavvufla huzura ermiştir. Şeyh Mehmet Pehlivanlı Hazretleri'nin bir nazarı hidayet vesilesi, duası insanlara şifa reçetesidir.


Efendimiz (s.a.v) bir hadis-i şerifinde. Ashabım gökteki yıldızlar gibidir. Hangisine uyarsanız hidayete kavuşursunuz." buyurur.


Şeyh Mehmet Pehlivanlı Hazretleri, 21. yüzyılın kutup yıldızlarındandır; onu tanıyıp nasihatlerini dinleyenler, dünya ve ahiret saadetine ermişlerdir. Allah'tan aldığı irşad vazifesiyle İslam'a hizmet etmekte, ahir zamanda şeytanın ve nefsin tuzağından insanları kurtarıp cennet ve Cemalüllah'a götüren Hak yoluna dahil olmaları için tebliğ görevini îfa etmektedir.


Müridin El Kitabı adlı bu kitabımız seyr-i sülûk yolunda insanlara yol göstermek maksadıyla hazırlanmış ilmi ve edebi bir eserdir.

Kapat