Sepetim (0) Toplam: 0,00
%26
Satış Sanatı - Söylenmeyenler

Satış Sanatı - Söylenmeyenler

Liste Fiyatı : 29,00
İndirimli Fiyat : 21,46
Kazancınız : 7,54
9786257025799
659295
Satış Sanatı - Söylenmeyenler
Satış Sanatı - Söylenmeyenler
Karina Yayınevi
21.46

"Her insan, hayatında, başkaları ile olan ilişkilerinde, satış sanatını inanılmaz şekillerde kullanır. Kimi bilinçli, kimi bilinçsiz… Karşımızdakini bir konuda bir şey almaya veya bize bir şey vermeye ikna ediyorsak bu amaçla yaptığımız ikna teknikleri satışın özünü oluşturur.

Satış ve ikna tekniklerini bilmek, hayatta istediklerimizi elde etmenin ilk adımı, evet dedirtmenin anahtarı ve güvenli bir gelecek ve kariyer inşasında en önemli basamaktır.

Alışılagelmiş satış eğitimlerinde, müşterinin neden ürün veya hizmetinizi satın alacağı konusunda size bilgilendirme yapılır ve dünya ortalaması olan %15-20 başarı oranı artırılmaya çalışılır. Ancak kaybedilen %80-85 oranındaki iş, teklif ve müşteri çok irdelenmez. Zordur oraya çalışmak, bilinmeyeni anlamak. Söylenmeyenler'i çözmeye çalışmak.

Ancak asıl derya deniz, anlaşılmadığı için geçilen bu fırsatlardadır, desem?

Hiçbir sebep belirtemeden, müşteriden bir yanıt alamadan kapattığınız satış adedi, sebebini bilerek kaybettiklerinizin 4-5 mislidir, desem?

Satış için pratik, uygulanabilir, etkili satış ve ikna yöntemlerini anlatırken, bir yandan da bu kitap ile müşterinin size yansıtmadığı yüzünü anlamanızı sağlayacak değerli ipuçları bulacaksınız. Bu ipuçları ile Söylenmeyenler'i anlamanın yolunu öğreneceksiniz."

Kapat