Sepetim (0) Toplam: 0,00
%11
Seçilmiş Problem Çözümleri - Genel Kimya Cilt: 1 İ

Seçilmiş Problem Çözümleri - Genel Kimya Cilt: 1 İ

Liste Fiyatı : 112,00
İndirimli Fiyat : 99,68
Kazancınız : 12,32
Taksitli fiyat : 6 x 17,78
9786053552352
415349
Seçilmiş Problem Çözümleri - Genel Kimya Cilt: 1 İ
Seçilmiş Problem Çözümleri - Genel Kimya Cilt: 1 İ
Palme Yayıncılık - Akademik Kitaplar
99.68

Bu "Seçilmiş Problem Çözümleri" kitabı, kimyayı öğrenmenize yardımcı olmak ve problem çözme becerinizi geliştirmek için düzenlenmiştir. Sizin için kimyada başarılı olabilmenin anahtarı problem çözmektir! Problem çözmeyi öğrenmek, sanki bir spor dalında oynamayı öğrenmek ya da bir müzik aleti çalmayı öğrenmek gibidir; becerinizi geliştirmek için sürekli uygulama yapmalısınız.


Bu kitap, Örneklerden sonra verilen Alıştırmaların, Pekiştirici Örneklerin, kırmızı-renkle numaralandırılan Alıştırmaların, Pekiştirici ve İleri Alıştırmaların, Özellikli Problemlerin ve Kendi Kendini Deneme Sorularının çözümlerini içermektedir.


Ders kitabını çalıştıktan sonra problem çözmeyi denemelisiniz ki, problemi çözmek için gerekli olan fikri tüm bölüm içerisinde bulmak için sayfaları sürekli karıştırmak zorunda kalmayınız. Problemi çözmeyi hazır olduğunuzda, dikkatlice okuyunuz ve problemin ne sorduğundan emin olunuz.


Sizin esas hedefiniz bir problemin nasıl çözüleceğini öğrenmektir, sadece doğru cevabı elde etmek değil! İdrak ederek yapılan sağlam bir uygulamayla problemleri çözebilme becerisi kazanmanız, ders çalışırken, sınavlarda, diğer başka derslerinzde ve hatta işinizde yeni problemlere daha güvenle yaklaşmanızı sağlayacaktır.

Kapat