Sepetim (0) Toplam: 0,00
0\'dan 7\'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası 0\'dan 7\'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Liste Fiyatı : 27,00
9786257894203
503208
0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası
0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası
Tonguç Akademi
27.00

Bu seneyi en verimli şekilde geçirmeye hazır mısın?

0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası ile sayısal derslerde tambaşarıyı elde edeceksin!Kitap, 7. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) karşınaçıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm sayısal konularınıiçeriyor.

Kullanımı oldukça kolay 0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası'nın solsayfalarında 2019-2020 güncel 7. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemineuygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor. Senin içinayrıntıya inmeden ve tüm bilgileri öğrenebileceğin şekilde tasarladık. BilGeç'lerle bilmen gerekenleri anlattık, Çöz-Geç ile soru çözmeni sağladık. Sağtaraftaki sayfalarda ise öğrendiklerini sınayabileceğin Süz-Geç testlerimiz yeralıyor. Yapamadığın veya takıldığın soruları da dert etme! Tonguç, videoçözüm desteği TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması ile her anyanında! Ayrıca her önemli konunun ardına Test-Geç'ler de koyduk ki dahafazla soru ile karşılaşıp konuları tam pekiştirebilesin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yanitüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirmemodeline göre tasarlandı. Dilersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalarhalinde bitirebilir, dilersen de 14-18-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlarile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Sen de bu sene sayısal derslerde başarıyı yakalamak istiyorsan 0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası tam aradığın kitap!
Başarı seninle olsun!

Kapat