Gizlilik İlkesi

       Bu gizlilik ilkeleri Ekin yayınevi  tarafından, www.ekinkitap.com  Sitesi`nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.ekinkitap.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

         IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

         Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 Güvenlik

           Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
  1- 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.
  2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.
  3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

 Bilgi Birleştirilmesi

     Sitemizde verdiğiniz bilgiler . Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgileri firmamız tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir.

 Düzeltme / Yenileme

     Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Kapat