Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Akaşik Kayıtlar Mucizesi 3

Akaşik Kayıtlar Mucizesi 3

Liste Fiyatı : 48,00
İndirimli Fiyat : 33,60
Kazancınız : 14,40
9786257043656
540172
Akaşik Kayıtlar Mucizesi 3
Akaşik Kayıtlar Mucizesi 3
33.60

Karma nasıl kırılır? Kader kapının açılması için ne yapmak lazım? Neden enkarneler önemli? Karmalarımızı bilince ne olur? Devam eden karmalar bize neyi anlatır? Karmalardan kurtulamazsak ne olur? Çözemediğimiz karmalar hayatımıza nasıl etki eder? Tek bir karma onlarca enkarnede devam eder mi? Karma bağlarından nasıl kurtulursun? Yaşadıklarımızı nasıl anlamlandırmalı? Başımıza gelenler bize bir şey öğretmek için ise bu öğretiyi nasıl bileceğiz? Karmaları oluşturan etmenler nelerdir? Seni bu hayatta en çok zorlayan konu aslında senin karman olabilir mi? Sınavın senin karman mıdır yoksa sınav ve karma bambaşka konular mıdır? Sınavı iptal etmenin yolu var mıdır? Sınanmaya geldiğimiz şu Gaia mekânında sınanmamak mümkün müdür?


Karmayı fark etmek nasıl olur? Negatif karma pekişmesi nedir? Evrenin çekim yasası olduğu gibi itme yasası da var mıdır ve bu nedir?..
Tüm bunlarıAkaşik Kayıtlar Mucizesi 3 kitabımda, Janset'in yaşadıkları ile anlattım. Senin yaşamının kilit noktası neresi? Kıramadığın karma hangisi, bunu sezdiysen zaten çok şey başardın demektir.


Akaşik Kayıtlar Mucizesi 3ile hayatının dönüm noktasına hoş geldin…

Kapat