Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33

Alfred Kropp'un Olağanüstü Maceraları

Liste Fiyatı : 250,00
İndirimli Fiyat : 167,50
Kazancınız : 82,50
9786052992470
613091
Alfred Kropp'un Olağanüstü Maceraları
Alfred Kropp'un Olağanüstü Maceraları
167.50

Kadim Bir Kılıcı Çalmak Kolaydır,Onu Korumaksa İmkânsız…

Alfred Kropp öğrencilik hayatına katlanmaya çalışan, sıradan bir yaşam süren sıradan bir çocuktur. Ama bir gün Kral Arthur'un efsanevi kılıcını çalma planına dahil olur, kılıcı yanlış ellere teslim etmesiyle de hayatı karışır.

Kadim bir şövalye tarikatına yardım etmeye başlayınca kendini gizemli bir uluslararası organizasyonun casusları arasında, hızlı arabalardan ve motosikletli haydutlardan kaçarken bulan Alfred, bin yıllık gizemi çözmeye çalışır. Her ne kadar kahramanlıktan uzak olsa da, insanlığın en güçlü silahı Excalibur'u yeniden ele geçirmeli ve büyük bir yıkımla karşı karşıya kalan dünyayı kurtarmalıdır…

"Hiç bitmeyen aksiyonuyla heyecan verici bir macera. Mükemmel!"
RickRiordan

"Tıpkı Rowling gibi Yancey de bir gençlik romanında ağır konuları mizahla ustaca harmanlamış. Koca kafalı bir eziğin korkunç eğlenceli hikâyesi."
Publishers Weekly

"İşin içinde çılgın araba kovalamacaları, helikopterler, güzel bir kız ve fazlaca macera varsa hikâyenin nefes kesmesi kaçınılmazdır.Alfred Kropp'un Olağanüstü Maceralarıaksiyon filmlerini aratmayacak."
Children's Literature

"İçgüdüleriyle hareket eden çekingen bir gencin hem komik hem de dokunaklı öyküsünü anlatan bu unutulmaz hikâye o kadar büyüleyici bir okuma deneyimi sunuyor ki bitirdikten sonra bile soluğunuzu tutmaya devam edeceksiniz."
The New York Timesçoksatan yazarı Ridley Pearson

Kapat