Sepetim (0) Toplam: 0,00
%25
Armağan - Terapinin Işıgında Çift Olma Yolculuğu Armağan - Terapinin Işıgında Çift Olma Yolculuğu Armağan - Terapinin Işıgında Çift Olma Yolculuğu

Armağan - Terapinin Işıgında Çift Olma Yolculuğu

Liste Fiyatı : 60,00
İndirimli Fiyat : 45,00
Kazancınız : 15,00
Taksitli fiyat : 6 x 8,25
%25
Temin süresi 2 gündür.
9786057531759
849945
Armağan - Terapinin Işıgında Çift Olma Yolculuğu
Armağan - Terapinin Işıgında Çift Olma Yolculuğu
45.00

Hoş bir kadın ve yakışıklı bir erkek... İkisi de kariyerlerinde başarılı, bir çift olabilme yolculuğuna çıkıyorlar. Evliliklerinin arifesinde bilinmeyen birinden gelen bir armağanla gerçek bir ilişkinin sorgulama denizinin içinde buluyorlar kendilerini... Hem kendilerini hem de ilişkilerini keşfediyorlar ve benliklerinin derinliklerine iniyorlar.
Bella'nın bakış açısıyla bir ilişkide gerçekten bulduğumuzun ve aradığımızın ne olduğu, ailelerimizin, benlik gereksinimlerimizin bizi nasıl yönlendirdiği, aşkın başlangıç noktasıyla, emeğin sevgiyi nasıl oluşturacağı, ilişkilerde bağlanma biçimlerimizin bizi nasıl büyük bir güçle, bazen yanılgılarla hareket ettirdiğine tanık olunuyor. Bir ilişkinin içindeki rollerimizin nasıl oluştuğu, her ilişkinin aslında görmeyi bilirsek bizi geliştirme pontansiyeli olduğu, açıkçası "ilişkilerin gerçekliği" su yüzüne çıkıyor.
Anlatım tekniği olarak kurgunun içine yerleşmiş bir kişisel gelişim kitabını da okuyorsunuz. Böylece ortaya bir kişisel gelişim romanı çıkıyor.
Psikolog Dr. Asuman Baysal, yıllardır mesleğinde inişleri, çıkışları olan, içinde keşfedilmesi gereken çift ilişkilerini ele alırken, bilimsel bir bakış açısının yanı sıra, bir roman kurgusunda, ilişki yaşayan tüm bireylere, sürükleyici bir aşk hikâyesiyle gerçekçi mesajlar iletmeyi hedefliyor.
Kitabı bitirdiğinizde, belki çevrenizdeki ilişkilerde, belki de kendi ilişkinizde neler olup bittiğini, gerçekçi bir bakış açısıyla sorgulayacaksınız... Bu kitabın Bella da olduğu gibi, tüm okuyucularının kişisel gelişimine katkı sağlaması dileğiyle...

Kapat