Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
Ayrılık Yaman Kelime Ayrılık Yaman Kelime Ayrılık Yaman Kelime

Ayrılık Yaman Kelime

Liste Fiyatı : 120,00
İndirimli Fiyat : 98,40
Kazancınız : 21,60
Taksitli fiyat : 6 x 18,04
%18
Temin süresi 2 gündür.
9786257548328
758419
Ayrılık Yaman Kelime
Ayrılık Yaman Kelime
98.40

"Du¨s¸e kalka yas¸adık, du¨s¸tu¨gˆu¨mu¨z yerden kalktık, kaldırdılar hamdolsun. C¸u¨nku¨ bu¨tu¨n ruhumla biliyorum ki sayısız afetlerin yagˆmur gibi yagˆdıgˆı o s¸as¸aalı s¸o¨hret yolunda c¸amura saplanıp kalmadıysak gayretle degˆil, himmetle olmus¸tur. Allah'ın lu¨tf u keremi, bu¨yu¨klerin himmetleri ile olmus¸tur. O¨yle bir o¨mu¨r yas¸andı ise s¸ayet, sadece bir kis¸i bile olsun o o¨mu¨rden c¸ıkarılması gereken dersi alıp istikamet bulur u¨midinden ibarettir bu hika^ye. O hika^yeyi bir Ahmet S¸u¨kru¨ Katıo¨z hika^yesinden c¸ıkarıp gerc¸ek manada bir as¸k hika^yesine do¨nu¨s¸tu¨recek olan da o u¨mittir."

Bu bir Ahmet Özhan kitabı… Genç yaşta şöhreti yakalayan, bir magazin figürü olarak konumlandırılan ve seçtiği tasavvuf yoluyla yine çok konuşulan bir sanatçının Ahmet Şükrü Katıöz olarak doğup Ahmet Özhan'a dönüşmesinin hikâyesi… Gazeteci Ahmet Tezcan'ın sorduğu sorulara samimiyetle cevap veren sanatçının hayatını okurken onu çok daha yakından tanıyacaksınız.

Kitabın başrolünde aşk var: Ahmet Özhan'ın musiki eğitimi aldığı ve birlikte çalıştığı 20. yüzyılın klasik Türk musikisinin en büyük müzisyenleri, Maksim Gazinosu dönemi ve sinema tarihi de bu aşk hikâyesine eşlik ediyor ve geçmiş yılların yazılmış tarihine önemli bir katkıda bulunuyor.

Kapat