Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Beşir ve Osman Bey

Beşir ve Osman Bey

Liste Fiyatı : 17,50
İndirimli Fiyat : 11,73
Kazancınız : 5,77
9786059508278
507451
Beşir ve Osman Bey
Beşir ve Osman Bey
11.73

"Düş ile Gerçek Arasında Beşir ve Osman Bey" romanında, kahramanımız Beşir, genç bir delikanlıdır. Düşlerinde tarihsel süreç içinde yolculuk yapmaktadır. Tarihimizin örnek şahsiyetleri ile tanışmakta, bilimsel ve sanatsal gelişmelere şahitlik etmektedir.

Çocukların ve gençlerin zihin dünyalarının islam kültür ve medeniyetine uygun şekilde genişlemesi ve güzelleşmesine katkı sağlayacak olan romanımız farklı olay örgüleri ile okuyucusunu bazen heyecanlandırmakta bazen de düşündürmektedir.

Düş ile gerçek arasında gezinti yapan kahramanımız Beşir, Osman Bey dönemine gitmekte, Ertuğrul Bey, Dündar Bey, Şeyh Edebali ve İbn Batuta ile tanışmakta ve birçok macera yaşamaktadır. Okuyucu Beşir'in yaşadığı maceraları okurken hem soluk soluğa kalacak, hem meraklanacak hem de birçok yeni bilgiler edinecektir.

Sade bir dil ve akıcı bir üslup ile kaleme alınan "Düş ile gerçek arasında Beşir ve Osman Bey" adlı romanımız her yaş grubunun okuyabileceği ve düşünce ufkunu açacak bir romandır.
Kahramanımız Beşir bazen düşünde yaşadıkları ile günümüz gelişmelerini karşılaştırırken bazen de düşten uyanıp günümüze gelmekte ve düşünde yaşadıklarını günümüz gelişmeleri ile kıyaslamaktadır. Bu olay örgüsü okuyucusuna yeni bir bakış açısı kazandıracaktır.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendi tarihlerini ve medeniyet köklerini tanımalarına katkı sağlayacak olan "Düş ile gerçek arasında Beşir ve Osman Bey" romanımız kültür dünyamızda büyük bir boşluğu dolduracak bir eserdir.


Kapat