Sepetim (0) Toplam: 0,00
%23
Bilinçli Dua İçin Yorumlarıyla Peygamber Duaları Bilinçli Dua İçin Yorumlarıyla Peygamber Duaları Bilinçli Dua İçin Yorumlarıyla Peygamber Duaları Bilinçli Dua İçin Yorumlarıyla Peygamber Duaları

Bilinçli Dua İçin Yorumlarıyla Peygamber Duaları

Liste Fiyatı : 100,00
İndirimli Fiyat : 77,00
Kazancınız : 23,00
9786053514121
746213
Bilinçli Dua İçin Yorumlarıyla Peygamber Duaları
Bilinçli Dua İçin Yorumlarıyla Peygamber Duaları
77.00

Dua, kulun Rabbine çağrısı, O'na yakarması, O'nunla konuşması, Ona içini dökmesi, Onu yardıma çağırması, Ondan yardım dilemesi, Ona muhtaç olduğunun itirafı, O'nun erişilmez güç ve kudret sahibi olduğunun bilincinde O'nun her şeye yeteceğinin teslimidir. Dua, aracısız olarak Yüce Rab ile iletişim kurmak, O'nunla söyleşmektir.

Bugün en çok satılan ve okunan dinî kitapların başında dua kitapları gelmektedir. Bu konuda yapılmış pek çok çalışma genel olarak dualar ve onları okumanın faziletlerinde yoğunlaşmaktadır. Oysa dua kadar dua bilinci, yani ne zaman, ne diye dua ettiğimizin farkında olmak da son derece önemlidir. Nitekim bu duaları okuyan Peygamberimizde onun tavsiyesiyle onları okuyan sahabe de okudukları duaları anlıyor, onu niçin okuduklarını biliyorlardı. İşte biz bu mütevazı çalışmamızda duaların yorumunu yaparak dua bilincine katkıda bulunmaya çalıştık.

Kapat