Sepetim (0) Toplam: 0,00
%21
Çocuklar İçin Gelişim Odaklı Düşünce Yapısı Aktivi

Çocuklar İçin Gelişim Odaklı Düşünce Yapısı Aktivi

Liste Fiyatı : 165,00
İndirimli Fiyat : 130,35
Kazancınız : 34,65
Taksitli fiyat : 6 x 23,25
9786258064988
825432
Çocuklar İçin Gelişim Odaklı Düşünce Yapısı Aktivi
Çocuklar İçin Gelişim Odaklı Düşünce Yapısı Aktivi
130.35

Çocuklar Nasıl Yaşam Boyu Öğrenen Bireyler Hâline Gelirler?
Gelişim odaklı düşünce yapısı, yeni şeyler öğrenmek için yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Çocuklar için Gelişim Odaklı Düşünce Yapısı Aktiviteleri, çocuğunuzun pratik ve tekrar yoluyla problem çözme becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilecek 6-9 yaş arası eğlenceli ve ilgi çekici bir aktivite kitabıdır. Çocuklar bu kitapla birlikte "Yapabilirim!" tutumunu nasıl besleyeceklerini ve hataları, başarıya giden bir yol olarak nasıl kutlayacaklarını keşfedecekler.
Düzinelerce günlük örnek ve basit alıştırma içeren Çocuklar için Gelişim Odaklı Düşünce Yapısı Aktiviteleri, onlara biraz çaba ve teşvikle hemen her şeyin üstesinden gelebileceklerini öğretmenin harika bir yoludur. Bu kitap sayesinde büyük hayaller kurmak, doğru adımlar atmak ve zihni geliştirmek artık yalnızca ödüllendirici değil, aynı zamanda eğlenceli de… Haydi, başlayalım!
55 Kolay Aktivite: Kitapta yer alan pratik aktiviteler tek bir çocuk için olduğu kadar bütün bir sınıf için de oldukça faydalıdır.
Çocukların Gücü: Hedeflerine ulaşmak için gelişim odaklı düşünce yapısını kullanan çocuklarla ilgili gerçek hayat hikâyelerini keşfedin.
Sırlar Açığa Çıkıyor: Gelişim odaklı düşünce yapısının temelleri ve faydaları hakkında çocuk dostu açıklamalara erişin.

Kapat