Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Cumhuriyet Siyaset Vesayet Cumhuriyet Siyaset Vesayet Cumhuriyet Siyaset Vesayet

Cumhuriyet Siyaset Vesayet

Liste Fiyatı : 90,00
İndirimli Fiyat : 60,30
Kazancınız : 29,70
Taksitli fiyat : 6 x 11,06
%33
Temin süresi 2 gündür.
9786257554220
758724
Cumhuriyet Siyaset Vesayet
Cumhuriyet Siyaset Vesayet
60.30

Cumhuriyet-Siyaset-Vesayet; "cemaat vesayeti", "ortak vesayeti", "yargı vesayeti" ve "mafya vesayeti"nin görmezden gelindiği Türkiye'de; "Anayasal Düzen"in nasıl yok edilmek istendiğini ve yerine "Siyasal İslam Vesayet Düzeni"nin taşlarının nasıl döşendiğini anlatıyor!..

Kitap bir değerlendirmeyle son buluyor:
"Çağdaş, Laik Atatürk Cumhuriyetini yaşatmaya kararlı ulusalcı yurtseverlerin", hukuk ve demokrasi kuralları içinde kalarak yürüttükleri amansız mücadele aralıksız sürüyor!..
"Türkiye Cumhuriyeti Devleti"nin bir "İslam Cumhuriyeti"ne dönüştürülme çabaları, ülkede oluşan ve günden güne gelişen kurumsal ve toplumsal direnç karşısında giderek yok oluyor!..
"Türk Ulusu"; "Atatürk"ün önderliğinde kazanılan "Kurtuluş Savaşı" sonrasında kurduğu "Türkiye Cumhuriyeti"nin önündeki tüm engelleri, demokratik yöntemlerle aşıp, onu yeniden eski güçlü anayasal yapısına kavuşturmak için yolunda kararlılıkla yürüyor!..
O'nun "Erken Cumhuriyet Dönemi"de on beş yılda yaptıklarını yirmi yılda yıkıp yok edemeyen "Siyasal İslam Vesayeti" kendi sonunu hazırladı!..
Işık artık görünüyor!..

Kapat