Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Einstein ve Harezmi - Efsane Karakterler Alp İle E Einstein ve Harezmi - Efsane Karakterler Alp İle E Einstein ve Harezmi - Efsane Karakterler Alp İle E

Einstein ve Harezmi - Efsane Karakterler Alp İle E

Liste Fiyatı : 82,50
İndirimli Fiyat : 55,28
Kazancınız : 27,22
9786051738307
701973
Einstein ve Harezmi - Efsane Karakterler Alp İle E
Einstein ve Harezmi - Efsane Karakterler Alp İle E
55.28

Tarihin efsane karakterleri bu eğlenceli ve heyecanlı seride buluşuyor. Usta tarihi romancı ve akademisyen Beyazıt Akman çocuklar için yazdı.

Zamanda macera dolu bir yolculuğa daha hazır mısınız?

Sıradan bir okul günü Alp matematik dersinde tamamen sıradışı bir şeye şahit olmak üzeredir. Öğretmeni ve arkadaşlarıtoplama çıkarmayı ve diğer tüm matematik işlemlerini unutur!

Elif, Alp'i okulun kütüphanesindeki gizemli bir boyutlar arasıkapıdan geçirir ve olanlar olur. Alp'in karşısında konuşan bir Pi sayısı durmaktadır!

Tarihteki önemli bilim olaylarını silen Rakamçalan'ın hedefinde bu sefer Matematik var! Yok olan sadece karmaşık matematikhesaplamaları değil; bilgisayarlar, e-tabletler ve elektronik herşey!

Alp ile Elif Harezmi'yi bulmak ve matematiği geri getirmekzorundalar. Rehberleri de fizik dehası Einstein!

Alp ile Elif 'in fantastik macerasına siz de katılın ve bilimin gizemli dünyasını keşfedin.Efsane Karakterler, yıllar süren bir çalışmanın ardından tarih, bilim ve edebiyat serisi olarak hazırlandı.

Kapat