Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
En Sevilen Öğretmen Hz. Muhammed (s.a.v) ve Eğitim En Sevilen Öğretmen Hz. Muhammed (s.a.v) ve Eğitim

En Sevilen Öğretmen Hz. Muhammed (s.a.v) ve Eğitim

Liste Fiyatı : 40,00
İndirimli Fiyat : 28,80
Kazancınız : 11,20
9786057619068
503274
En Sevilen Öğretmen Hz. Muhammed (s.a.v) ve Eğitim
En Sevilen Öğretmen Hz. Muhammed (s.a.v) ve Eğitim
Ensar Neşriyat
28.80

Çocuk psikolojisi, pedagoji, beyin gelişimi, toplum sosyolojisi ile ilgili bildiğimiz her metodu Hz. Muhammed'in(s.a.v) en etkili bir şekilde hayata geçirdiğini görüyoruz.En Sevilen Öğretmen(s.a.v); hiç kimseden vazgeçmedi; ümitle, azimle çalıştı, bıkmadı, usanmadı. Maaşı, makamı, sigortası, Allah'tan başka koruyucusu yoktu; hiç kimseden ücret istemedi.

Asla şikayet etmedi, sızlanmadı, ümitsizliğe kapılmadı. 23 sene gibi kısa bir zamanda cahil, okuma yazma bilmez, bedevi, vahşi, kaba, yağmacı, zalim, saldırgan, deve çobanlarını; bilgili, alim, erdemli, merhametli, yardımsever, zekat ve sadaka veren, yoksulu ve yetimi koruyan, adaletli, dünyayı yöneten insanlara dönüştürdü.

Okul açtı, ilim çağını başlattı. Geri kalmış bir toplumu, aydınlattı ve kalkındırdı. Sevilen ve etkili bir öğretmen olmak isteyen eğitimcilerin; çocuklarını hem iyi bir insan hem de meslek ve hüner sahibi yapmak isteyen velilerin; yeteneklerini geliştirip erdemli bir insan olmak isteyen öğrencilerin okuyabileceği müstesna bir kitap. Bütün zamanların en iyi ve en etkili eğitimcisini bütün dünyaya tanıtma iddiası olan bir eser.

Kitap; erdemli, hünerli, marifet sahibi ve iyi kalpli insan yetiştirmek isteyenlere metotlar anlatıyor.

Kapat