Sepetim (0) Toplam: 0,00
%21
Erdoğan\'ın Gizli Ajandası

Erdoğan'ın Gizli Ajandası

Liste Fiyatı : 103,00
İndirimli Fiyat : 81,37
Kazancınız : 21,63
9786059912952
570975
Erdoğan'ın Gizli Ajandası
Erdoğan'ın Gizli Ajandası
81.37

"Darbe senaryoları ile 'Asker'e dair, 'Paralel' söylemi ile 'Polise' dair kötü izler bırakıldı zihinlerde.Mevzu şu ya da bu asker, polis değil, Türkiye'nin Güvenlik Gücü aslında.Cumhuriyet 'Statüko' oldu, "Hırsızlar" memleketin iyi evlatları(!) AKP iktidara gelmeden bir yıl önce başladı aslında "Algı Operasyonu."Önce ülke, olmayan bir 'Krize' inandırıldı. Ve bu 'Algı Operasyonu' meyvesiniverdi; Siyasal Kriz ve AKP iktidarı.13 yıllık operasyon tüm hızıyla sürüyor.Gerçi kan kaybediyor ama 'Yalan' iktidarın en etkili silahı hala. Kadir Yıldız büyük oyunun perdesini aralamış. Eee herkes yalan söyleyecek değil ya, Kadir de doğruları söylemiş."


- Prof. DR. Celalettin Yavuz


"Erdoğan'ın Gizli Ajandası",Türkiye'de insanların son 12 yılda ayaküstü 40 yalanla veya yeni adı "Algı Yönetimi"yle nasıl kandırıldığını gözler önüne sermektedir. Kadir Yıldız bir virtiöz gibi işlediği eserinde yalanların perde arkasını gün yüzüne çıkarmaktadır. Neler yok ki! Ellerine sağlık...

- Ahmet Şafak / Sanatçı-Yazar


Anadolu dediğimiz bin yıllık Türk yurdunun "Türksüz coğrafya"ya dönüştürülmek istendiği bu zaman diliminde ne tür sanal-sosyal-psikolojik silahlarla karşılaştığımızı anlamak isteyenler Kadir Yıldız'ın bu enfes kitabını mutlaka okumalıdır.

Kapat