Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
Ezoterik Astroloji 1. Cilt Ezoterik Astroloji 1. Cilt Ezoterik Astroloji 1. Cilt Ezoterik Astroloji 1. Cilt Ezoterik Astroloji 1. Cilt Ezoterik Astroloji 1. Cilt Ezoterik Astroloji 1. Cilt Ezoterik Astroloji 1. Cilt

Ezoterik Astroloji 1. Cilt

Liste Fiyatı : 230,00
İndirimli Fiyat : 165,60
Kazancınız : 64,40
9786057737632
745881
Ezoterik Astroloji 1. Cilt
Ezoterik Astroloji 1. Cilt
165.60

İnkâr edilmeyecek bir gerçek varsa, o da şudur; binlerce yıllık bir geçmişi olan astroloji, kendine has bir mantığa ve kurallara sahip karmaşık bir öğretidir ve tarihin bir parçası olarak insanların kendini ve evreni anlaması için bir araç hâline gelmiştir. Sanatta, edebiyatta, mimaride işlenmiş, dini motiflere konu olmuştur.

Çoğu insan astrolojiye kendisini ve başkalarını tanımak, geleceği, önündeki engelleri ve fırsatları bilmek için danışır. Bu kitap farklı bir açıdan astrolojiyi ele alarak, astrolojinin arkasındaki bazı gizemleri açımlayacak, yapbozun parçaları yerli yerine oturduğu zaman muhteşem bir manzara ortaya çıkacaktır. Bu parçalar ortada ve bütünün içine gireceği yerler de aşikârdır. Onun için bu kitabı anlamak zor olmayacaktır. Nadir kaynaklardan ve kişisel araştırmalardan bir araya getirilmiş olan bu kitaptaki bilgiler çok şaşırtıcı sonuçlara varmakta ve okült olarak tanımlanan gizemli bilgilerin hemen hemen tümünü açacak bir anahtar sunmaktadır.

Kapat