Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Finansal Türev Ürünlerin Uluslararası Muhasebe Ve Finansal Türev Ürünlerin Uluslararası Muhasebe Ve Finansal Türev Ürünlerin Uluslararası Muhasebe Ve Finansal Türev Ürünlerin Uluslararası Muhasebe Ve

Finansal Türev Ürünlerin Uluslararası Muhasebe Ve

Liste Fiyatı : 102,00
İndirimli Fiyat : 68,34
Kazancınız : 33,66
9786257411189
745929
Finansal Türev Ürünlerin Uluslararası Muhasebe Ve
Finansal Türev Ürünlerin Uluslararası Muhasebe Ve
68.34

Finansal türev ürünlerin işletmeler tarafından kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte finansal tablolardaki tutarları da göreceli olarak artmış ve nasıl muhasebeleştirilecekleri konusu önem kazanmıştır. Bu nedenle finansal türev ürünlerin muhasebeleştirilmesi hususunda çeşitli düzenlemeler yapılmıştır.
Bu çalışmayla, Uluslararası Muhasebe ve Finansal Raporlama Standartları çerçevesinde finansal türev ürünlerin muhasebe ilkelerini düzenleyen standartların incelenmesi; bu ürünlerin değerleme, muhasebeleştirme ve raporlama yaklaşımlarına katkı sağlanması ve muhasebe uygulamaları açısından bir yol haritası oluşturulması amaçlanmıştır. Bu bağlamda standartların anlaşılırlığını arttırmak ve hayata geçirilmesinde uygulayıcılara yardımcı olmak adına çalışma kapsamında örnek bir uygulamaya yer verilmiştir.

Kapat