Sepetim (0) Toplam: 0,00
%38
Gelişim Atölyesi Serisi Gelişim Atölyesi Serisi Gelişim Atölyesi Serisi

Gelişim Atölyesi Serisi

Liste Fiyatı : 704,00
İndirimli Fiyat : 436,48
Kazancınız : 267,52
Taksitli fiyat : 6 x 80,02
%38
Temin süresi 2 gündür.
9786057405043
849635
Gelişim Atölyesi Serisi
Gelişim Atölyesi Serisi
436.48

Çocuklar büyürlerken sayısız gelişim basamağından geçerler. Gelişim Atölyesi serisi, çocuklarımızın ilköğretime hazırlık yolunda öğrenirken eğlenecekleri sekiz aktivite kitabından oluşuyor.
- Gelişim Atölyesi Ana Dili ile çocuklar alfabemizdeki sesleri tanırken yeni sözcükler öğrenecek ve sözcük dağarcıklarını geliştirecekler.
- Gelişim Atölyesi Kavramlar ile çevrelerindeki nesneler arasındaki ilişkiyi; kişilerin, mekânların ve eşyaların yerlerini ve özelliklerini kavrayacaklar.
- Gelişim Atölyesi İnce Kas Etkinlikleri ile motor becerilerini ve el göz koordinasyonlarını geliştirecekler.
- Gelişim Atölyesi Fen, Doğa ve Bilim ile günlük yaşamda gerçekleşen olayları, mevsimleri, doğadaki hareketleri, neden-sonuçlarını, olaylar arasındaki bağları öğrenirken keşfetme isteklerini artıracaklar.
- Gelişim Atölyesi Belirli Günler ve Haftalar ile çocuklarımız yurt ve ulus sevgisinin, millî değerlerimizle kültürel varlıklarımızın önemini kavrarken millî bayramlarla özel günleri öğrenecekler.
- Gelişim Atölyesi İşitsel Algı ve Dikkat ile çocuklar konuşmaları, doğadaki sesleri, müzikleri duyma, algılama, hatırlama ve yorumlama becerilerini geliştirecekler.
- Gelişim Atölyesi Matematik kitabındaki sayısal aktivitelerle bilişsel yönden gelişen çocuklarımız hem günlük hem de akademik hayatta farklı yönden bakabilme becerisi kazanacaklar.
- Gelişim Atölyesi Görsel Algı ve Dikkat ile çocuklar odaklanma, muhakeme ve idrak yeteneklerini, dolayısıyla hafızalarını güçlendirecekler.
Gelişim Atölyesi serimizde yer alan aktivitelerle çocuklarımızın kazanacağı yetiler:
- Görsel ve İşitsel Algı
- El-Göz Koordinasyonu ve İnce El Kaslarını Geliştirme
- Benzerlikleri ve Farklılıkları Bulma
- Zıt Kavramlar
- Gruplama, Sıralama ve Eşleştirme
- Parça Bütün İlişkisi
- Yorumlama, Sözel ve Matematiksel Yeti
- Uzaysal ve Mekânsal Yeti

Kapat