Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
Geştalt Terapi Bütünleşmek ve Büyümek

Geştalt Terapi Bütünleşmek ve Büyümek

Liste Fiyatı : 69,00
İndirimli Fiyat : 49,68
Kazancınız : 19,32
9786052028278
564977
Geştalt Terapi Bütünleşmek ve Büyümek
Geştalt Terapi Bütünleşmek ve Büyümek
Altınordu Yayınları
49.68

Geştaltyaklaşımı hem bir yaşam felsefesi hem de bir terapi yaklaşımıdır.Geştaltyaklaşımı kişinin yargılamadan, suçlamadan, utanmadan, korkmadan ve endişelenmeden kendisiyle ve çevresiyle bütünleşebilmesine, bütünleşerek büyümesine ve büyüdükçe "büyük" bir dünyada "olduğu gibi" varolmasına olanak tanıyan hümanist bir bakış açısına sahiptir.


DolayısıylaGeştaltyaklaşımını anlatan bu kitap kendini anlamanın, insan insana temasın ve kişisel gelişimin önemine inanan herkes içindir.


Geştaltyaklaşımı ülkemizde henüz çok yaygın olarak tanınan bir bakış açısı değildir. Bu nedenle kitabın amaçlarından biriGeştaltyaklaşımını tanıtmak ve tanıtırken de okuyucuların ihtiyaçlarının, isteklerinin, çevreleriyle nasıl temas kurduklarının, tamamlanmamış işlerinin, dirençlerinin ve kördüğümlerinin farkına varmalarına yardımcı olmaktır. Kitabın ikinci amacı ise terapi eğitimi alan terapistlere,Geştaltyaklaşımının kuramını ve yöntemlerini örneklerle anlatarak terapötik bilgi ve beceri düzeylerinin yükselmesine katkıda bulunmaktır.

Kapat