Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Görmezden Gelemeyecekleri Kadar İyi Ol Görmezden Gelemeyecekleri Kadar İyi Ol Görmezden Gelemeyecekleri Kadar İyi Ol

Görmezden Gelemeyecekleri Kadar İyi Ol

Liste Fiyatı : 148,50
İndirimli Fiyat : 99,50
Kazancınız : 49,00
9786254143885
849455
Görmezden Gelemeyecekleri Kadar İyi Ol
Görmezden Gelemeyecekleri Kadar İyi Ol
99.50

Kariyerinde başarılı olmak konusunda "tutkunuzun peşinden gidin" gibi geleneksel öğretilerin önemli ölçüde kusurlu olduğunu ve "sevdiğiniz şeyi yapın" gibi klişe sloganların, pek çok kişinin kariyer karmaşası yaşamasına neden olduğunu savunan Cal Newport, manifesto niteliğindeki ezber bozan kitabında anlamlı ve ilgi çekici bir iş hayatı için oldukça gerçekçi bir yol haritası çiziyor.

İyi bir iş beklemeden önce bir alanda iyi olunması gerektiğine inanan Newport, insanların yaptıkları şeyi sevmeye nasıl başladıkları gerçeğini keşfetme arayışına giriyor. Güçlü
bir kariyer inşa ederken kullandıkları stratejileri ve kaçındıkları tuzakları öğrenebilmek adına risk sermayedarlarının, senaristlerin, yıldız bilgisayar programcılarının ve alanında en iyi profesörlerin dünyasına dalıyor.

Gelecek vaat eden sanatçılara tavsiyesi sorulduğunda,
"O kadar iyi ol ki seni görmezden gelemesinler," diyen komedyen Steve Martin'in cümlesinden ismini alan bu eser, eylemini görmezden gelinemeyecek kadar iyi bir amaca dönüştürmeye kararlı olanlara ve mevcut işlerinden bıkmış, sermayesini çalışma hayatında doğru niteliklere yatırmaya hevesli herkese akıllıca bir plan sunuyor.

Kapat