Sepetim (0) Toplam: 0,00
%16
Görünenin Ötesinde

Görünenin Ötesinde

Liste Fiyatı : 30,00
İndirimli Fiyat : 25,20
Kazancınız : 4,80
Taksitli fiyat : 6 x 4,49
9786057362216
825059
Görünenin Ötesinde
Görünenin Ötesinde
25.20

Yeni dünyanın daha yeni ve dijital dünyası olan metaverse evrenini konusunun merkezine oturtan bu roman, gerçek dünya ile metaverse evreni arasında maceralar yaşayan Ege'nin ve onu metaverse evreninde diyar diyar gezdiren Pelerinli'nin hikâyesidir.
Romanın kahramanı Ege, Z kuşağı adıyla anılan neslin bir temsilcisi olarak görülmektedir. Pelerinli ise gerçek ile sanal dünya arasında, her iki dünyada da var olan bir süper karakterdir. Bu iki ana kahramanın çevresinden başlayarak halka halka genişleyen roman; bir gencin küçücük odasından başlayarak bütün gerçek ve sanal dünyaya yayılan heyecanlı, ibret verici, yaşamımıza değer katacak; kendimize dair önemli sorunlar sormamızı sağlayacak, gerçek dünyanın güncel sorunları içerisinde geçen maceralarla örülmüştür. Her bölümün konusu ve olay kurgusu güncel konularla ve her gün karşılaştığımız dünyanın önemli meseleleri temel alınarak kurulmuştur.
Görünenin Ötesinde, hem pedagojik, bilimsel gelişime katkı yapan hem de gerçek dünya ile metaverse evrenini mukayese edip geleceğimize bir öngörü sunan bir romandır. Aynı zamanda, özellikle çocuk sahibi yetişkinlerin ve dijital gelişmelere açık, bu alanı merak eden okurların da kendilerine hitap eden çok şey bulacağı bir romandır.

Kapat