Sepetim (0) Toplam: 0,00
%26
Hakk'a Çağrı Duanın Hikmeti Hakk'a Çağrı Duanın Hikmeti Hakk'a Çağrı Duanın Hikmeti

Hakk'a Çağrı Duanın Hikmeti

Liste Fiyatı : 120,00
İndirimli Fiyat : 88,80
Kazancınız : 31,20
Taksitli fiyat : 6 x 15,84
9786257325097
756025
Hakk'a Çağrı Duanın Hikmeti
Hakk'a Çağrı Duanın Hikmeti
88.80

Denilir ki, her insan bir kitaba benzer; kimi insan Rahmaniyetin, kimi insan da şeytaniyetin hizmetini, sözcülüğünü ve öncülüğünü yapar.

Hakk'a Çağrı ve Duanın Hikmeti isimli kitabımızda kendinizi bulacaksınız, kendinizi tanıyacaksınız, kendinizle yüzleşeceksiniz, kendinizle hesaplaşacaksınız; artısı ve eksisiyle kendi vicdanınızda terazi-mizan üzerine kendinizi tartacaksınız... Yolunuz, işlek ve süreğiniz, seçiminiz ve tercihiniz Rahmaniyet mi, şeytaniyet mi?

Hakk'a Çağrı ve Duanın Hikmeti, insanoğluna Hakk ve hakikatten yana onurlu, erdemli, ikrarlı, imanlı, namuslu, vicdanlı, edepli, hayâlı, iyi ve güzel ahlâk sahibi olmak için rehber olmakta; şifa vermekte, çözüm ve çare sunmaktadır. Gönüllerinize her çiçekten saf ve temiz bal damlatmaktadır. Aklınızı aydınlatıp yol gösterecek bir çerağ olmaktadır.

Hakk ehli, ikrar sahibi Bir Gönüldaşımız şöyle buyurur: "Kimi çok anarsan onu kalbinde bulursun; kalbine hâkim olan o olur. Kimin ışığını/çerağını yakarsan onunlasın ve onun nurundasın. O'sun sen!"

Aşkı niyaz ve aşkı muhabbetlerimle!

Kapat