Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
Harmanlanmış Öğrenme - Güçlerin Birleşimi Harmanlanmış Öğrenme - Güçlerin Birleşimi Harmanlanmış Öğrenme - Güçlerin Birleşimi

Harmanlanmış Öğrenme - Güçlerin Birleşimi

Liste Fiyatı : 64,00
İndirimli Fiyat : 52,48
Kazancınız : 11,52
Taksitli fiyat : 6 x 9,62
%18
Temin süresi 2 gündür.
9786253971540
849736
Harmanlanmış Öğrenme - Güçlerin Birleşimi
Harmanlanmış Öğrenme - Güçlerin Birleşimi
52.48

"Eğitimin Yeni Normali"
Pandemi süreciyle birlikte geleneksel öğrenmeyle ilgili yaşanan problemler, acil çözüm olarak e-öğrenme kullanımının önünü açmıştır. Ayrıca bu süreç, öğretim yaklaşımları üzerine derinlemesine değerlendirme yapma olanağını bizlere sunmuştur. Sürecin normalleşmeye başlamasıyla birlikte her iki yaklaşımın güçlerinin birleştirilebileceği düşüncesi, harmanlanmış öğrenmeyi gündeme getirmiştir. Her iki dünyanın en iyisi olarak nitelendirilebilecek bu kavram, geleneksel öğrenme ve e-öğrenmenin sınırlılıklarının bir diğerinin güçlü yönleriyle hafifletilerek bir arada kullanımını ifade etmektedir.
Harmanlanmış öğrenmenin, ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlar tarafından öğretim sürecinde kullanılması önerildiğinden eğitimin yakın geleceğinde kendisine hatırı sayılır bir yer edinmesi beklenmektedir. Hatta konunun uzmanları tarafından şimdiden, eğitimin yeni normali olarak adlandırılmaktadır. Bu sebeple, popülerliği günden güne artmakta olan harmanlanmış öğrenmeye yönelik basit ve anlaşılır bilgiler içeren kaynak ihtiyacı hissedilmektedir. Bu kitap, aşağıdaki sorular ışığında, harmanlanmış öğrenmeye yönelik pratik bilgiler sunmanın yanı sıra konu hakkında bilgi edinmek isteyen okuyucular için hızlı bir başlangıç kılavuzu niteliğini taşımaktadır.
• Harmanlanmış öğrenme nedir?
• Harmanlanmış öğrenme neden önemlidir?
• Harmanlanmış öğrenmenin tasarımı nasıl yapılır?
• Harmanlanmış öğrenme modelleri hangileridir?
• Harmanlanmış öğrenmenin uygulama sürecinde nelere dikkat edilmelidir?
Kaynak ihtiyacı duyan herkese katkı sağlaması dileğiyle…

Kapat