Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
Havayolu Pazarlamasına Giriş

Havayolu Pazarlamasına Giriş

Liste Fiyatı : 48,00
İndirimli Fiyat : 39,36
Kazancınız : 8,64
9786050370317
565037
Havayolu Pazarlamasına Giriş
Havayolu Pazarlamasına Giriş
Pegem Akademi Yayıncılık - Akademik Kitaplar
39.36

Geçtiğimiz yüzyılda akademi ve iş dünyasında yaşanılan gelişmeler bir bilim dalı olarak pazarlamada da değişiklikleri beraberinde getirmiştir. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının sürekli değiştiği ve değişmeye devam edeceği rekabet koşullarında pazarlama literatürünün yeniden incelenmesinin vakti gelmiştir. Klasik pazarlama anlayışının yerini modern pazarlamaya bıraktığı bu değişim sürecinde; ürün ve hizmetler kalite ve özellik olarak birbirine daha çok benzemiş; işletmeler sunum, paketleme, mesaj, imaj, satış öncesi ve sonrası hizmetler gibi soyut değerlere yönelmişlerdir.

Havayolu bazında düşünüldüğünde ise çok sayıda rakibin homojen ürünleri sunduğu görülürken; işletmelerin fark yaratacak detaylara inmesi müşteri istek ve ihtiyaçlarını pazarlama açısından doğru okuyup yorumlamaya bağlıdır. Bugün havayolu işletmeleri geçmişte başarı sağlayan uygulamalardan uzaklaşıp, süreci kontrol edebilecekleri yeni değişkenlere odaklanmalı ve müşterileriyle güçlü ve yaratıcı iletişim kuracak bir marka yaratmalıdırlar.

Havayolu pazarlamasıyla uğraşan ve havayolu pazarlamasını düşünen herkese referans bir giriş kaynağı oluşturacak bu kitapta, Stephen Shaw ve Philip Kotler temelli yaklaşımlarla pazarlama literatürü havayolu sektörüne uyarlanarak sunulmuştur.

Kapat