Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33

Her Yaşta Mükemmel Beyin

Liste Fiyatı : 359,00
İndirimli Fiyat : 240,53
Kazancınız : 118,47
9786052992807
613901
Her Yaşta Mükemmel Beyin
Her Yaşta Mükemmel Beyin
240.53

Her Şey Beyninizde Başlar: Nasıl düşündüğünüz, nasıl hissettiğiniz, başkalarıyla nasıl etkileşimde bulunduğunuz ve hedeflerinizi gerçekleştirmekte ne kadar başarılı olduğunuz beyninize bağlıdır. Beyniniz doğru işlediği zaman siz de doğru şeyi yaparsınız, dengesini kaybettiğinde ise hayal kırıklığı ve daha da kötüsünü yaşarsınız. Buna rağmen, bedenimizin geri kalanının sağlığını nasıl koruyacağımız hakkında her gün maruz kaldığımız öneri bombardımanı ortasında, en karmaşık organ olan beynimizi nasıl en iyi şekilde kullanacağımız hakkında pek az şey biliyoruz.


En güncel araştırmalara ve Dr. Daniel Amen'in yirmi yılı aşan tecrübelerine dayanan Her Yaşta Mükemmel Beyin, hangi yaşta olursanız olun hayatın keyfini çıkarmanın ve başarılı olmanın anahtarının sağlıklı bir beyin olduğunu anlatıyor ve bize tam olarak beynimizi nasıl maksimum seviyede sağlıklı tutacağımızı gösteriyor. Siz de beyin fonksiyonlarınızı olabilecek en verimli hale getirerek dünyanın en başarılı ve mutlu insanlarının sahip olduğu zihinsel özelliklere kavuşabilirsiniz:

• Güçlü bir hafıza ve odaklanma kabiliyeti
• Samimi ve mutluluk veren ilişkiler
• Yıllar sonra bile azalmayan cinsel istek ve performans
• Hedefe odaklandıran bir irade
• Dürtü kontrolü ve olası bağımlılıklar üzerinde hâkimiyet kurabilme
• Yaratıcılık ve yaşamdan tat alma becerisi

İster zorlu bir kariyer hedefinin peşinde olun isterseniz aktif ve dolu dolu bir emeklilik hayatı planlayın, Her Yaşta Mükemmel Beyin her gününüzü mümkün olan en iyi şekilde yaşamanız için ihtiyacınız olan ayrıcalıklı bilgilerle dolu.

"Elli binden fazla hastanın beyin taramalarını inceleyen bir doktordan dengeli bir beyne sahip olmanın sırlarını öğrenin. Sorunlu bir beyin ile sağlıklı beyni karşılaştırın ve hayatınızı arzu ettiğiniz şekilde nasıl yönlendirebileceğinizi öğrenin."
DR. MEHMET ÖZ

"Mutlaka okunmalı... Her Yaşta Mükemmel Beyin bilimsel yenilikler ile açık ve güçlü bir yazım tarzını harmanlıyor. Dr. Amen'in beyin taramaları büyüleyicidir, elde ettiği sonuçlar insanın yaşamını değiştirecek niteliğe sahiptir ve hemen faydalanabileceğiniz sağlıklı yaşam önerileri sunmaktadır."
MICHAEL GURIAN

"Daniel Amen'in Amerika'daki en yenilikçi psikiyatr olduğunu düşünüyorum. Temel dayanağı çok basit: Sağlıklı bir beyniniz olmazsa sağlıklı bir hayatınız da olmaz. Amen'in beyin sağlığıyla ilgili beslenme ve yaşam stratejileri, dünyanın en kapsamlı beyin görüntüleme teknolojisi veritabanına dayanıyor. Daha iyi ve başarılı bir hayat istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız."
BARRY BEARS

"Dr. Amen hiç şüphesiz beyin sağlığıyla ilgili karmaşık bilgileri herkesin anlayabileceği şekilde açıklayan, işinin ehli bir doktor. Her Yaşta Mükemmel Beyin, hayatlarının kalanını nasıl yaşamaları gerektiğini öğrenmek isteyenler ve çocukları için en iyi koşulları sağlamayı arzulayan anne ve babalar için muhteşem bir hediye. Bu kitap herkes için bulunmaz bir kaynak."
EARL R. HENSLIN

"Beşikten mezara kadar gerekli olacak beyinle ilgili bilgileri sunan Dr. Amen, duyguları, sezgileri, ilişkileri ve manevi dünyamızı daha iyi anlamamız için vazgeçilmez bir kılavuz hazırlamış. Bu kapsamlı, ilham veren, kullanıcı dostu kitap, dünyanın en karmaşık yapısına daha kolay bir biçimde bakmanın yollarını sunuyor."
DR. HYLA CASS

"En kıymetli organ olan beynimize iyi bakmak için harika bir el kitabı. Aklınız varsa bu kitabı alın!"
DR. MARK HYMAN, Kan Şekeri Diyeti kitabının yazarı

Kapat