Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
Hiç Zamanım Yok! - Düşünen Baykuş Hiç Zamanım Yok! - Düşünen Baykuş

Hiç Zamanım Yok! - Düşünen Baykuş

Liste Fiyatı : 90,00
İndirimli Fiyat : 64,80
Kazancınız : 25,20
Taksitli fiyat : 6 x 11,56
9789755537870
702135
Hiç Zamanım Yok! - Düşünen Baykuş
Hiç Zamanım Yok! - Düşünen Baykuş
64.80

Zamanın çok hızlı ya da çok yavaş geçtiğini söyleriz. Zamanımız olduğunu (ya da olmadığını) söyleriz. Artık olmayan geçmişten, henüz gelmemiş gelecekten ve hali hazırda kaçırdığımız şimdiki zamandan bahsederiz... Zamanın içinde yaşarız ama gerçekten ne olduğunu biliyor muyuz?

Mevsimlerin döngüsünden hayatın farklı dönemlerine kadar değişen her şey, zamanın geçişi diye adlandırdığımız şeyin şahididir. Bizi bu adım adım takip eden, şairlere ilham veren ve filozofları düşüncelere sevk eden bu görünmez yoldaş nedir? Saatlerin gösterdiği zamanla bizim yaşadığımız zaman algısı birbirinden ne kadar farklı?

Gelecek öngörülemez, şimdiki zaman elimizden kaçıyor, geçmiş ise geri dönüşsüz. Buna zaman kısıtı da eklenince, sanki bize kurallar dayatıyor ve bizi yapmak istediğimiz şeylerden alıkoyuyormuş gibi, zamana dair olumsuz bir izlenimimiz olabilir. Fakat aynı zamanda sadık bir müttefik, vazgeçilmez bir yardımcıdır. Her birimizin keşfedebileceği bir özgürlük alanıdır. Beklemeyi bilene zamanın kapıları açılır...

Kapat