Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
İçeriden Fethedilen Kale CHP

İçeriden Fethedilen Kale CHP

Liste Fiyatı : 25,92
İndirimli Fiyat : 21,25
Kazancınız : 4,67
9786052305249
612301
İçeriden Fethedilen Kale CHP
İçeriden Fethedilen Kale CHP
21.25

İçeriden Kuşatılan Kale: CHP, demokrasi kültürünün genç olduğu ülkemizde, siyasetin demokrasiyi ele geçirme planlarını, yakın tarihimizden somut verilerle aktarıyor.


Uzun yıllardır başkent Ankara'da muhabirlik yapan, sarı basın kartı sahibi Gazeteci C. Eren Çelik, araştırma ve kaynaklarının ışığında, ülkemizin son dönem yaşanan travmalarını, CHP özelinde açık seçik anlatıyor.


Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün göz bebeği, hatta, "Benim iki büyük eserim var; biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi." dediği, 9 Eylül 1923'te kurduğu partinin, "yeni" ambalajına girerken yaşananları, son dönem kurguları okuyacaksınız elinizde tuttuğunuz kitapta.


Asırlık Çınar CHP'nin "Cumhuriyetçilik", "Halkçılık", "Milliyetçilik", "Laiklik" "Devletçilik", "Devrimcilik" ilkeleriyle oluşturulan 6 okunun Küresel Aktörlerin eliyle dönüştürülen, dizayn edilen son hali birbirinden ilginç başlıklarla aktarılıyor:  • CHP'nin dizayn ve dönüştürme operasyonuna ne zaman karar verildi ve bu projeyle Soros'un bağlantısı neydi?  • Kemal Kılıçdaroğlu nasıl parlatıldı, nasıl Genel Başkan seçildi?  • TESEV, TÜSES, 10 Aralık Hareketi gibi STK'ların bu operasyondaki rolleri neydi ve CHP nasıl adım adım ele geçirildi?

Kapat