Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
Işıkgetiren

Işıkgetiren

Liste Fiyatı : 169,00
İndirimli Fiyat : 121,68
Kazancınız : 47,32
Taksitli fiyat : 6 x 21,70
9786257336444
825595
Işıkgetiren
Işıkgetiren
121.68

New York Times'ın en çok satanlarının arasında hemen yerlerini alan Öfkelidoğan ve Kralkatili ile başlayan Empirium Üçlemesinin inanılmaz sonu! Genç kızlara kitap arayanlar için mükemmel bir seri olmanın yanı sıra, yetişkinlere ve gençlere uygun en iyi fantastik serilerden biri!
Bin yılla ayrılan iki kraliçe nihai kaderleriyle yüzleşmeye mecburlar.


Sevdiği her şeyden uzaklaştırılan Kraliçe Rielle, Corien'e ve onun görkemli vaatlerine döner. Bu esnada, empiriumdan gelen fısıltılar onu yavaş yavaş delirtmekte ve Geçit'i açması için kışkırtmaktadır. Audric'ten ve Ludivine'den ayrılan Rielle, herkesin onun olduğuna inandığı canavara dönüşmeye kararlı bir şekilde Kan Kraliçesi rolünü ve Corien'in yanındaki yerini benimser.


Gelecekte ise, Eliana kabuğu kırılmış bir halde İmparatorluğun başkentine gelir. İhanete uğramış, terk edilmiş Eliana, gücünü kendinden ve zamanda geriye yolculuk yaparak Rielle'nin yanına gitmek için kızını yok etme pahasına her şeyi yapan Corien'den uzak tutmak için savaşır.
Ancak gizemli Kâhin en sonunda kendini ortaya çıkarınca her şey değişir, Rielle ve Eliana'ya kurtuluş için ikinci bir şans verir – ya da dünyalarının korktuğu yıkım için.
Başkahramanı kadın olan epik fantastik Empirium Üçlemesi birçok kişinin kalbinde yer etti. Işıkgetiren, bu sevilen genç fantastik serisini sonlandırmaktadır.


Öfkelidoğan için övgüler:


BuzzFeed İlkbahar 2018 En çok Beklenen İsim
Goodreads İlkbahar 2018 En çok Beklenen İsim
Bustle İlkbahar 2018 En çok Beklenen İsim
"Mutlaka okunmalı" – Refinery29
"Takip etmeye değer bir seri" – Paste Magazine
"Vizyoner" – Bustle Magazine
"Yeni genç yetişkin fantastik romanlarının en büyüklerinden biri" – Entertainment Weekly
"Güçlendirici" - BuzzFeed

Kapat