Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
İstikrarlaştırıcı Güç Türkiye

İstikrarlaştırıcı Güç Türkiye

Liste Fiyatı : 120,00
İndirimli Fiyat : 98,40
Kazancınız : 21,60
Taksitli fiyat : 6 x 17,55
9786258079029
797613
İstikrarlaştırıcı Güç Türkiye
İstikrarlaştırıcı Güç Türkiye
98.40

ABD'nin Irak ve Afganistan'ı işgali, Suriye başta olmak üzere Arap Baharı sonrası iç savaş sarmalına giren bölge ülkeleri, Doğu Akdeniz'deki mücadele, savaş ve kıtlık gibi nedenlerle yerlerinden ayrılmak zorunda kalan milyonlarca insan ve salgın karşısında aciz kalan büyük güçler…


Yakın tarihte şahit olduğumuz bu olaylar büyük trajedilere yol açtı. Barış ve adalet sağlaması beklenen uluslararası sistem bu ve benzeri krizlere cevap veremedi. Ortaya çıkan sıkıntılar Türkiye'yi de yakından etkiledi.


Bütün bunlara rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tecrübesi ve liderliğiyle Türkiye'nin kapasitesi birleşince sadece bölgesel değil küresel ölçekte de birçok mesele büyük maliyetler ortaya çıkmadan çözüldü. Suriye'de yerlerinden edilen milyonların hayatının kurtarılmasından İran'la nükleer müzakerelere, Rusya-Ukrayna savaşındaki ateşkes çabalarından salgın sırasında yardım ulaştırılan ülkelere kadar pek çok konuda Türkiye'nin attığı adımlar bütün dünyanın takdirini topladı.


Aktörler ve coğrafyalar farklılaşsa da Türkiye'nin barış ve istikrar için gösterdiği gayret değişmiyor. İstikrarlaştırıcı Güç Türkiye yakın dönemde yaşanan krizlerin çözümü için Türkiye'nin ortaya koyduğu çabayı ele alıyor.

Kapat