Sepetim (0) Toplam: 0,00
%23
İyi Bir İlişki İçin Anlaşmanın Sırları

İyi Bir İlişki İçin Anlaşmanın Sırları

Liste Fiyatı : 50,00
İndirimli Fiyat : 38,50
Kazancınız : 11,50
Taksitli fiyat : 6 x 6,87
9786256974098
825170
İyi Bir İlişki İçin Anlaşmanın Sırları
İyi Bir İlişki İçin Anlaşmanın Sırları
38.50

İlişkide olmanın tek bir doğru yolu yoktur ve hiçbir katı kural sonsuz mutluluğa yol açmaz. Yakınlık, kendinizle olan ilişkiniz ile başlar; seçimlerinize ve arzularınıza sahip olmaya ve onları onurlandırmaya doğru genişler. Mutlu ve sağlıklı ilişkilere giden bu yolda seyahat etmenin tek bir yolu yoktur; sadece senin yolun vardır.
İlişki normlarının sürekli değiştiği bir dünyada yaşıyorken iyi bir ilişki kurmak mümkün mü?
Ruiz ve Amara, kendini tanıma ve kendini sevmeye dayalı aşk kavramlarını yeniden inşa etmemize yardımcı oluyor. İyi Bir İlişki için Anlaşmanın Sırları, bir ilişki içinde olan veya doğru partneri arayan herkes için geçmişe ışık tutarak, ölmek istemiyormuş gibi görünen sorunları çözmenin yollarını paylaşıyor.
Aslında iyi bir ilişkiye dair hiçbir şeyin sır olmadığını, çözümün bu bilinen sırların uygulamaya nasıl geçirileceği ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Bu bir sanattır. Her insanın bir sanatçı olduğuna ve ilişkilerin de sanata benzer bir yaratıcılık gerektirdiğine inanıyoruz.
İyi Bir İlişki için Anlaşmanın Sırları, ilişkiler hakkında zengin ve yeni bir bakış açısı sunarken, korkularımızdan kurtulmamız konusunda da bize rehberlik ediyor!

Kapat