Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
İzin Ver

İzin Ver

Liste Fiyatı : 75,00
İndirimli Fiyat : 61,50
Kazancınız : 13,50
Taksitli fiyat : 6 x 10,97
9786257220859
797468
İzin Ver
İzin Ver
61.50

Adam kibirle yaklaştı çocuğa, elinde yanan bir mumla. "Söyle bakalım, çocuk..." dedi. "Sence bu ışık nereden geliyor?" Çocuk cevap vermedi bir süre. Sonra uzandı, üfleyip mumu söndürüverdi. "Onu bırak da, sen söyle bakalım, sence ışık nereye gitti?"
Kendine, kendinde biriktirdiklerine bu kadar sıkı sıkıya sarılma. Vazgeçmeyi bil her şeyden yeri gelince. Kendinle yüzleşmeye ve yeniyi bulmaya hep açık olsun kalbin, hiç ummadığın şeyler ve yerlerde...
İzin ver gitsin, izin ver gelsin! (Bhagwan)Yeşim ve Hakan aralarındaki sorunu çözebilecek mi? Geçmişten çıkıp gelen Ali kasabada neleri değiştirecek? Ada sakinlerini bekleyen büyük tehlike ne? Damla'nın kasabaya dönüşü sizin de hayatınıza müthiş değişiklikler getirecek.
Mercaneli kasabası sizi yine büyük sürprizlerle misafir edecek. Kasaba sakinleri ve misafirlerin hayatları değişirken sizler de onlara eşlik ediyor olacaksınız. Ve belki siz de kasabamıza yerleşmek isteyeceksiniz. Unutmayın…
Her yetişkinin arkasında acı hikâyesi olan yaralı bir çocuk vardır. İzin verin içimizdeki çocuğu Mercaneli kasabasında birlikte sarıp sarmayalım.

Kapat