Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Jiyanus 6. Dalga: Ontoloji Jiyanus 6. Dalga: Ontoloji Jiyanus 6. Dalga: Ontoloji

Jiyanus 6. Dalga: Ontoloji

Liste Fiyatı : 90,00
İndirimli Fiyat : 60,30
Kazancınız : 29,70
9786057569912
746002
Jiyanus 6. Dalga: Ontoloji
Jiyanus 6. Dalga: Ontoloji
60.30

Ayetler: Ayetlerimizi Afakta Ve Enfüste Onlara Göstereceğiz!
Otokton, Eril Ve Dişil Mezopotamya-Anadolu Bilinci "12000 Ve 2600" Yıl Önce Olduğu Gibi Tekrar Kıyama Kalkıyor! Bugün Tarihi Bir Gün… Bugün Temel Merkezli Kültür Ve Uygarlığın "Sonunu", Menzil Merkezli Medeniyetin Başlangıcını Haber Veriyorum.

Sözler: "İnsanın Bir Amaç Edineceği Zaman Gelmiştir." Nietzsche
Git, O İki Kaosla Sohbet Et, Onlara Jîyanus'tan Haber Ver!

Anılar: Bana Neler Oluyor Hayy? … Korkma Ego, Bugüne Kadar Durmaya Ve Düşünmeye Çalışanlara Neler Olduysa Sana Da Onlar Oluyor! Yola Devam Et.
Hegel İle Birlikte Fizik, Matematik-Geometri-Mantık Temelli Felsefe Türünün Sonuna Gelindi. Nietzsche'yi Ve Heidegger'i Saymazsak İnsan "200" Yıldır Filozofça Düşünemiyor Diyebilirim. Öyle Ki İçinde Bulunduğu Çağa Bir İsim Vermekte Bile Zorlanıyor… Bugün Temel Merkezli Felsefe Ve Bilimin "Sonunu", Menzil Merkezli Felsefe Ve Bilimin Başlangıcını İlan Ediyorum.

Fragmanlar: "Bizi Tanrı Değil, Sevgi Ve Utancımız Kurtarabilir!" Tarkovski
Jîyanus, Nous Ve Logos'un Tevhididir... Özelde Kürtçe Ve Türkçenin, Genelde İse Bütün Dillerin Düşünce Sınırları Artık Değişmiştir.

Platon, Aristoteles Ve Hegel'den Sonraki Dördüncü Felsefe Sistemini Sizlerle Paylaşıyorum. Tuhaf-İlginç Zamanların Daha Fazla Devam Etmemesi İçin; İnsan Olmanın Sorumlu Olmak Olduğunu Bilen Şahsiyetleri Şehirlere İnmeye Ve Felsefemle Hesaplaşmaya-Sohbet Etmeye Çağırıyorum!

Sözler: Hayattaki En Değerli Şey; Menzili Tevhit Olan Bilincin Tekâmülünün Özgün Bir Parçası Olmaktır!

Kapat