Sepetim (0) Toplam: 0,00
%26
John Carter VI: Mars Dehası John Carter VI: Mars Dehası

John Carter VI: Mars Dehası

Liste Fiyatı : 64,50
İndirimli Fiyat : 47,73
Kazancınız : 16,77
Taksitli fiyat : 6 x 8,51
9786257599924
825318
John Carter VI: Mars Dehası
John Carter VI: Mars Dehası
47.73

Tarihin en önemli hikâye anlatıcılarından edgar rice burroughs'un bilimkurgu dünyasını baştan sona etkileyen "john carter" barsoom dizisi, 6. kitap "mars dehası" ile bilimkurgu tutkunlarının karşısında!


20. yüzyılın ilk "çok ama çok satan" bilimkurgu klasiği; sonraki kuşak tüm bilimkurgu yazarlarının anılarında büyük yeri olan, etkisi Star Wars dünyasından Avatar filmine kadar pek çok bilimkurgu yapıtında hissedilen, eşsiz bir gezegenlerarası macera dizisi...


Burroughs bu sefer Barsoom dünyasının tamamen farklı bir kahramanına, Carter gibi bir Dünyalıya, Mars'a gönderilen Ulysses Paxton'a odaklanıyor.


Paxton, "Mars Dehası" adıyla bilinen yaşlı çılgın bilim adamı Ras Thavas tarafından ele geçirilir ve Barsoom teknikleriyle eğitilerek "Vad Varo" adını alır. Ve okuyucu kendini kimi zaman insandan insana, kimi zaman insandan hayvana beyin nakillerinin yapıldığı teknik ve zihin açıcı bir dünyada bulur...


Mars Dehası kitabıyla hayal gücünün sınırlarını test eden Burroughs, önceki kitaplarda sorguladığı "zeka" kavramını bu kitapta da beyin - beden aktarımlarıyla derinleştiriyor. Bu bol aksiyonlu ve hızlı evrende bilimsel bilimkurgu'ya yaklaşıyor ve geleceğin bilimkurgu yazarlarına ilham oluyor.


Barsoom Dizisi, sizleri 6. kitabın bir solukta bitireceğiniz keyifli dünyasına davet ediyor.

Kapat