Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
Kadın-Erkek İlişkileri Kadın-Erkek İlişkileri Kadın-Erkek İlişkileri

Kadın-Erkek İlişkileri

Liste Fiyatı : 53,00
İndirimli Fiyat : 43,46
Kazancınız : 9,54
Taksitli fiyat : 6 x 7,97
%18
Temin süresi 2 gündür.
9786257418997
758576
Kadın-Erkek İlişkileri
Kadın-Erkek İlişkileri
43.46

Kadın-erkek ilişkilerini ele alan sayısız yayın ortaya konmuştur. M. Haluk Özbay'ın bakış açısı sayesinde bu kitap, en özgün olanları arasına rahatlıkla girecektir.

Özgünlüğü destekleyen realite, ortaya oldukça ilginç ve okuması keyifli bir eser çıkarmış. Kadın-erkek ilişkisi üzerine düşünürken, aslında çok daha genel bir alanı ele alma gerekliliğini, hatta onun evrene sirayet etmiş bir anlamı olduğunu gözler önüne sermiş.

Toplumsal rollerimizin oluşumu, aşk tanımı, iletişimin önemi, kullanılan dil, duygular... Bambaşka açılardan ortaya konulmuş. Bilimsel verilerin, bilinenlerin, kanıtların, ilişkiler için de benzer şekilde işlediği konusunda ikna edici bir çalışma...

Aynı şablonu kadın-erkek ilişkisinde oluşturmak uygundur. Kadın erkeğine, erkek kadınına uygun tutum takındığında, gökyüzünde yol alırlar. Uçak havaya uygun tutum takındığında, hava uçağı havalara uçurur. Çimento ile, demire ve toprağa uygun tutum takınıldığında inanılmaz binalar yapılır. Erkek kadınına, kadın erkeğine uygun tutum takındığında mutluluğa uçarlar.

Uygun tutum, ustaların desteği olmadan sağlanamaz; kadın ve erkek mutluluğa uçamaz.

Kapat