Sepetim (0) Toplam: 0,00
%30
Yeni
Kapitalizmin Sonuna Dair Kehanetler

Kapitalizmin Sonuna Dair Kehanetler

Liste Fiyatı : 110,00
İndirimli Fiyat : 77,00
Kazancınız : 33,00
Taksitli fiyat : 6 x 13,73
9786052294895
831677
Kapitalizmin Sonuna Dair Kehanetler
Kapitalizmin Sonuna Dair Kehanetler
77.00

Bu kitap, son üç yüzyılda kapitalizmin sonuyla ilgili kehanetleri karakterize eden umut ve hayal kırıklığı arasındaki tuhaf suç ortaklığını yakalıyor. Hem kehanet hakkında uyarıcı bir hikâye olarak hem de kapitalizmin mantığının örnek bir incelemesi olarak okurların ilgisini çekecektir.
-Arjun Appadurai, New York University
Francesco Boldizzoni bize, kapitalizmin çöküşüne dair öngörülerin neredeyse kapitalizmin kendisiyle yaşıt olduğunu gösteriyor. Kendi hatalarından pay çıkarmamakta direnen ve devrim adı altında "bir şey yapma" duruşunu temize çıkaran iktisadi düşünce geleneğine ışık tutuyor. Ayrıca bu kitap, tahmin kültüne dair nefis bir çalışmanın ürünü.
-Jeremy Adelman, Princeton University
Kapitalizmin Sonuna Dair Kehanetler, politik iktisada ve entelektüel tarihe ilgi duyan herkes için özel bir kitap; ayrıca kapitalizm ve geleceğine dair güncel tartışmalarla birlikte, kriz ve kriz teorisi tartışmalarında da büyük bir rol üstlenecektir.
-Wolfgang Streeck, "How Will Capitalism End?" kitabının yazarı
Bu, kapitalizmin sonunun başlangıcı mı? Öyle olabileceğini düşünüyorsanız -kapitalizmin çöküşünü ister sabırsızlıkla ister endişeyle bekliyor olun- Francesco Boldizzoni'nin yeni kitabı sizi bir kez daha düşündürecektir.
-Alyssa Battistoni, Boston Review

Kapat