Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
Karanlık Büyük Hikayeler Karanlık Büyük Hikayeler Karanlık Büyük Hikayeler

Karanlık Büyük Hikayeler

Liste Fiyatı : 245,00
İndirimli Fiyat : 200,90
Kazancınız : 44,10
Taksitli fiyat : 6 x 36,83
%18
Temin süresi 2 gündür.
9786053046998
758758
Karanlık Büyük Hikayeler
Karanlık Büyük Hikayeler
200.90

Dante Alighieri: Dünya edebiyatının en parlak yıldızı, İtalyan dilinin babası.
Onu herkes tanır ya da en azından isminden ve İlahi Komedya'sından bahsedildiğini duymuştur. Peki Dante gerçekte kimdir? Onun hayatı hakkında kesin olarak bildiğimiz çok az şey var, ama Büyük Şair olmadan önce çelişkileri ve şüpheleriyle ete kemiğe bürünmüş bir insan olduğu aşikâr.
İşte bu hikâye onu anlatıyor: Şiirlerini, bir daha asla unutamayacağı kızla karşılaştığı günü, hayallerinin peşinde koşarken harcadığı zamanı, tutulamayan sözleri, samimi arkadaşlıkları, tutkuları, ihanetleri, birbirine acımasızca karşı olan grupları tüm ayrıntılarıyla gözler önüne seriyor.

İlahi Komedya'sıyla dünya edebiyatının en bilinen ve okunan isimlerinden olan İtalyan şair ve siyasetçi Dante Alighieri, eserleriyle olduğu kadar hayat hikâyesiyle de unutulmaz olmaya aday. Dante'nin saplantılı aşkı, tutkuları, yaratıcılığı, talihsizlikleri, sıra dışı bir biyografiyle karşınızda. Çizimler ve eğlenceli yorumlarla anlatılan bu karanlık hikâye, sizi ölümünün 700. yılında bile bıraktığı iz silinmeyen şairin hayatına bilinmedik bir yoldan götürecek. Her yaştan okurun Dante'yi daha iyi tanıması için benzersiz bir biyografi.

Kapat