Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
Kürk Mantolu Madonna: 2 Perde - Tiyatro Kürk Mantolu Madonna: 2 Perde - Tiyatro Kürk Mantolu Madonna: 2 Perde - Tiyatro Kürk Mantolu Madonna: 2 Perde - Tiyatro

Kürk Mantolu Madonna: 2 Perde - Tiyatro

Liste Fiyatı : 60,00
İndirimli Fiyat : 49,20
Kazancınız : 10,80
Taksitli fiyat : 6 x 9,02
%18
Temin süresi 2 gündür.
9786259985633
849938
Kürk Mantolu Madonna: 2 Perde - Tiyatro
Kürk Mantolu Madonna: 2 Perde - Tiyatro
49.20

Cumhuriyet tarihinin en kirli cinayetine kurban giden Sabahattin Ali son yıllarda en çok gençler tarafından sahiplenildi.

Sabahattin Ali'yi ve eserini sahiplenen gençlerden biri de Hatice Kübra Üner. 2018'de Sakarya'nın ve Türkiye'nin en iyi okullarından biri olan Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nden, 2022'de Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun olan ve hâlen Sakarya Üniversitesi Yeni Türk Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans yapmakta olan Üner, Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna romanını tiyatroya uyarladı. 2 perdelik bu uyarlamanın edebiyata ve tiyatroya gönül veren gençler için yararlı ve ilham verici olmasını diliyoruz.


"Henüz ona dair hiçbir şey bilmiyorum ki! Hayatım müddetince onu aramış, onu beklemişim sanki. Artık Maria Puder yaşamak için kayıtsız şartsız muhtaç olduğum bir insan. Maria Puder ve onun hayali…
Yaşamak… Tabiatın en küçük kımıldanışlarını sezerek hayatın sarsılmaz bir mantık ile akıp gidişini seyrederek yaşamak! Herkesten daha çok, daha kuvvetli, bir ana; bir ömür kadar çok hayat doldurduğunu bilerek yaşamak. Ve bilhassa bütün bunları anlatacak bir insanın mevcut olduğunu bilerek, onu bekleyerek yaşamak…"
Işıklar kapanır.

Kapat