Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Mucize Mucize Mucize

Mucize: Aydınlanmaya Giden Altı Adım

Liste Fiyatı : 249,00
İndirimli Fiyat : 166,83
Kazancınız : 82,17
Taksitli fiyat : 6 x 30,59
9786052995563
613951
Mucize: Aydınlanmaya Giden Altı Adım
Mucize: Aydınlanmaya Giden Altı Adım
166.83

Aydınlanmaya Giden Altı Adım Mucizeler Gerçek Mi? Evet!

Eğer bütün dünya size karşıymış ya da sanki işleri bir türlü yoluna koyamıyormuşsunuz gibi hissediyorsanız endişelenmeyin, çoksatan kitapların yazarı Dr. Joe Vitale bu kitabıyla imdadınıza tam vaktinde yetişti!

İşteMucize: Aydınlanmaya Giden Altı Adımkitabının size yardımcı olacağı konulardan bazıları:
Bilinçaltınızda yer eden ve arzularınızla aranıza giren engelleri keşfedip yok etmek
Hedefinizi gerçekleştirme yolunu kısaltmak için düşüncelerinizi, enerjinizi ve eylemlerinizi nasıl odaklayabileceğinizi öğrenmek
Hayat yolculuğunuza daha önce hayal ettiğinizden çok daha fazla başarı, neşe ve memnuniyet katmak için yeni metotlar kullanmak
Dönüşüm sürecinde eğlenceli, deneysel öğrenmenin tadını çıkarmak
Şu anda mucizenin ta kendisi olduğunuz gerçeğini anlamak

Bu kitap rehber ilkeler, meditasyonlar, uygulamalar, kaynaklar, hikâyeler ve çok daha fazlasını içeriyor. Yalnızca hangi yöntemin size ve mevcut durumunuza uygun düştüğünü bulmalısınız. Böylece nefes alan bir mucize olarak siz de içinde bulunduğunuz anın mucizelerini yaşamaya başlayabilirsiniz.

"Mucizekitabında Joe Vitale, bilinçaltımızın en derinlerindeki inançlarımızın ardında yatan nedeni ortaya çıkarmamıza yardımcı oluyor ve bize onları nasıl dönüştüreceğimizi öğretiyor… Her gün mucizeler yaratmamıza ve yaşamamıza yardım ediyor."
Dr. Susan Shumsky

"Bu kavramları daha önce duymuş olsanız bile Joe Vitale onları öyle yeni ve anlaşılır bir şekilde açıklıyor ki onun bu kitabına gerçekten bayılacaksınız."
Dee Wallace

Kapat