Sepetim (0) Toplam: 0,00
%38
Mühendislik Bilimlerinde Güncel Yaklaşımlar Mühendislik Bilimlerinde Güncel Yaklaşımlar

Mühendislik Bilimlerinde Güncel Yaklaşımlar

Liste Fiyatı : 98,00
İndirimli Fiyat : 60,76
Kazancınız : 37,24
Taksitli fiyat : 6 x 10,84
%38
Temin süresi 2 gündür.
9786256971745
840629
Mühendislik Bilimlerinde Güncel Yaklaşımlar
Mühendislik Bilimlerinde Güncel Yaklaşımlar
60.76

Mühendisler, tekerleğin icadından elektrikli araçlara kadar ürettikleri ürün ve fikirler ile yaşam tarzının şekillenmesinde büyük katkıda bulunmuşlardır. İnsan yaradılışındaki zor işleri kolay hale getirebilme dürtüsünün sonucu olarak yeme, içme ve barınma gibi temel eylemlerin tamamında teknolojinin etkileri aşikârdır.
Bu teknolojilerin üretiminde temel köşe taşı elbette ki mühendislerdir. Temel ihtiyaçların dışında, sağlıktan iletişime, ulaşımdan eğlenceye günlük hayatımızdaki birçok eylemin sınırlarının belirlenmesinde mühendislik ürünlerinin ve fikirlerinin varlığı yadsınamaz. Gelişen ve değişen hayat standartlarını belirleyen mühendislik çıktılarının önümüzdeki yıllarda hayatımızı nasıl değiştireceğini anlayabilmek için bu teknolojileri bilmek hayati öneme sahiptir.
Bu çalışmada, farklı mühendislik disiplinleri içerisindeki mevcut uygulamalardan bazıları hakkında yenilikçi yöntemler veya mevcut yöntemlerde yapılan güncelleştirmeler vurgulanmaktadır. Lisans veya lisansüstü öğrenci ve meslektaşlarımıza bu kitap aracılığı ile mühendisliğin heyecan verici dünyasındaki bizleri bekleyen olasılıklar konusunda küçük bir kapı aralamayı ümit etmekteyiz.

Kapat