Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
Nandiya Ejderhası

Nandiya Ejderhası

Liste Fiyatı : 49,00
İndirimli Fiyat : 35,28
Kazancınız : 13,72
Taksitli fiyat : 6 x 6,29
9786254488559
797490
Nandiya Ejderhası
Nandiya Ejderhası
35.28

Sıfır atık, geri dönüşüm ve ekmek israfı hiç bu kadar fantastik bir kurguyla anlatılmamıştı.


Bir ejderha ile tuhaf, inanılmaz maceralar yaşadınız mı?
Hem de hiç beklemediğiniz anda…
Kerem'in yaşamı, Ejderha Nan ile karşılaştığı an birden değişir. Yaşadığı bu inanılmaz olayı kısa zamanda en yakın arkadaşı Ecem'le paylaşır. İki arkadaş kendilerini bir anda, ejderha Nan ile birlikte, tuhaf bir serüvenin içinde bulurlar.
Yaşadıkları inanılmaz maceralar sırasında Ejderha Nan'dan şaşırtıcı gerçekleri öğrenirler. Yolculuklarında, Kerem ile Ecem'i zorlu bir mücadele beklemektedir. Sıfır atık ve yeniden değerlendirme karşıtı olan, dünyanın sonunu getirmek isteyen yaratıklarla mücadele etmek hiç de kolay değildir…
Kerem ve Ecem'in NAN ile yaşadıkları sürpriz maceraları okumaya hazır mısınız?


NANDİYA MACERALARI serisinde sıfır atık, geri dönüşüm ve iklim değişikliği maceraları "NANDİYA" adındaki "SIFIR ATIK DİYARI"nda yaşanmaktadır. Bu diyarın baş kahramanları çocuklardır. Çocuklara ejderhalar, palyaçolar ve diğer fantastik karakterler eşlik etmektedir. NANDİYA'da "sıfır atık-geri dönüşüm ve savurganlığın savaşı" yaşanmaktadır. NANDİYA'nın mottosu ise "SİZİN ÇÖPÜNÜZ BİR BAŞKASININ HAZİNESİ OLABİLİR."dir. NANDİYA'da asla "çöp" kavramı yoktur. NANDİYA EJDERHASI'nda "Ekmek İsrafı" konusunu işlemektedir.

Kapat