Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
Oh - X Oh - X

Oh - X

Liste Fiyatı : 49,00
İndirimli Fiyat : 35,28
Kazancınız : 13,72
9786257964890
746363
Oh - X
Oh - X
35.28

Merhaba kıymetli okurum.

Sana çok önemli bir sır vereyim mi? Bu kitabı okuyup bitirdiğinde sen bir kahraman adayı olacaksın. Nasıl mı? Hemen anlatıyorum. Önce bu kitabın kapağını bir aç ve daha sonra onu okumaya başla.

Okurken kitabın içerisindeki esprilerebol bol gül, gülmen geçtiğinde gözlerini biraz daha aç daha dikkatli oku. Cebinden birbirinden güzel beş oda takımını taşıyan ve araba görüntülü karyolası ile havada uçan çocuğa selam ver.

En havalı kanatları ile okul kantinine müthiş bir iniş yapan öğrencinin elinden tut, onunla Ay'ın esrarengiz ağaç mağazalarındasırıtan bir yüz ile dolaş. Sonra kulağını aç, dinle! OH-X'in "Hoş geldin sahip, hadi buyur. Sen gelmeden önce çınar ağacındaki odanın içerisinde,çınar yaprağı masasının üzerindesenin için hazırladığım, birbirinden güzel ve sağlıklı 50 çeşit pizza ve 50 çeşit hamburgerden keyifle ye! Üzerine koca bir sürahi süt iç.

Bir birindenfarklı 100 çeşit çikolatayı daafiyetle ye. En sonunda çalışkan atalarımızın icat ettiği Ekmide adındaki hazmettirici ilaçları yut. Böylece bir anda yediklerinin hepsi enerjiye dönüşsün.

Ve kitabın hepsini okuyup bitir. Gelecekteki bu muhteşem hayatı okuyup da ona ulaşmak için kahraman adayı olmamak elde değil. Hadi bakalım, şimdiden kollarını sıva! Bol bol çalış, icat olmamış şeyleri icat et ve gelecekteki kahramanlardan biri de sen ol.

Aman ha şu parolayı da kafana kazı.

"Çocuklar torunlarınıza güzel bir dünya bırakın."
Okuyacağın bu kitapta mizah var macera var, geleceğe yolculuk var. OH-X'i açıp okumaya başladığın andan itibaren kendini gelecekte, bambaşka bir dünyada bulacaksın!

Kapat