Sepetim (0) Toplam: 0,00
%26
ÖKBS Uzman Öğretmenlik Sınavına Yönelik Tamamı Çöz

ÖKBS Uzman Öğretmenlik Sınavına Yönelik Tamamı Çöz

Liste Fiyatı : 110,00
İndirimli Fiyat : 81,40
Kazancınız : 28,60
Taksitli fiyat : 6 x 14,52
9786257602488
796910
ÖKBS Uzman Öğretmenlik Sınavına Yönelik Tamamı Çöz
ÖKBS Uzman Öğretmenlik Sınavına Yönelik Tamamı Çöz
81.40

Değerli öğretmen arkadaşlarım;


Yıllardır verdiğiniz emekler sayesinde yüzlerce belki de binlerce evladımızın yetişmesini; vatana, millete hayırlı evlatlar olmalarını sağladınız. Emeğinizin karşılığı asla yoktur.
Milli Eğitim Bakanlığı'nın ön görmüş olduğu; bilgi birikimimizi arttırmaya yönelik olarak uygulanacak olan Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınavı içeriğine uygun, yayınlanan pdf ve benzer sorular baz alınarak hazırlamış olduğumuz 5'li deneme sınavını sizlere sunuyoruz.


En son 14 eylül de yayınlanmış olan benzer soruları da dikkatle inceleyerek ön gördüğümüz sorularımızı titizlikle seçtik.


Kıymetli meslektaşlarım gireceğiniz sınavda şimdiden başarılar diler; geleceğin mimarı olan siz öğretmenlerimizin emeklerinizin karşılığını fazlasıyla almanızı temenni ederim.
Bu süreçte Pelikan yayınevi olarak desteğini ve ilgisini üzerimizden çekmeyen sevgili arkadaşlarımız Gamze Çelik ve Oğuz Çelik'e; değerli aileme ve soruları ile desteğini ve güvencesini bana sunan değerli arkadaşım ve yoldaşım Nuray Kılınç'a çok teşekkür ederim. Birlikte yürüdüğümüz bu yolda Nuray Kılınç hocam ile birlikte hazırlamış olduğumuz soruların sizlere ışık tutmasını diler ve başarıların sizin yanınızda olmasını isterim.


Arzu SEÇGİN

Kapat