Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Ötedünya 3 - Kehanetin İzinde Ötedünya 3 - Kehanetin İzinde Ötedünya 3 - Kehanetin İzinde

Ötedünya 3

Liste Fiyatı : 295,00
İndirimli Fiyat : 197,65
Kazancınız : 97,35
9786052991817
613893
Ötedünya 3
Ötedünya 3
197.65

"Macera, Mizah Ve Sihrin Karşı Konulmaz Bir Karışımı."
Rıck Rıordan

Zafere Ulaşılan Tek Olası Gelecek Bile Savaş, İhanet, Yıkım Ve Ölümle Örülü. Jason, Rachel Ve DostlarıEn Büyük Savaşlarını Vermeye Hazırlanıyor.

Jason Ve Rachel Lyrian'da doğmamış, orada büyümemişlerdir. Ancak tüm o savaşlar, kayıplar, zafer ve maceralardan sonra kurdukları dostluklar Lyrian'ı onlar için bir yuva haline getirmiştir. Artık hayatlarına mal olsa da şeytani İmparator Maldor'a karşı son savaşta üzerlerine düşeni yapmaları gerektiğinin farkındadırlar.
Mianamon Kâhini son kehanetinde Lyrian halkı için birçok olası gelecek görmüştür. Ama bunlardan sadece birinde Jason, Rachel ve kahraman dostları, Maldor'u yenip Lyrian'a barış getirebilecektir. Kâhin ayrıca en tehlikeli maceralarına atılmadan önce Jason ile Rachel'ın yollarının ayrıldığını da görmüştür. Yolculukları, sonunda onları evlerine mi yoksa ikisinin de hayal bile edemediği bir yere mi götürecektir?

"Serinin son kitabı, merakla bekleyen hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayarak aksiyon dolu maceraları okurla buluşturmaya devam ediyor."
Tori Ackerman

Kapat